Nejistá sezóna (1987)

Je pravda, že film je především sestřihem Cimrmanových her. Ty když člověk zná, tak zná 70 % filmu. Pak je tu ovšem 15 % děje ze zákulisí a zkoušení (vč. skvělých hlášek a vtipů) a dalších 15 % velice hořkého děje, kde Svěrák se Smoljakem musí lézt po kolenou před soudruhama z kulturní komise, MNV apod. Pokud se mě někdo zeptá, co to je hořká komedie, pak mu odpovím "Nejistá sezóna".

Jsem sexuální maniak (2005)

Místy vtipné, celkové zajímavě zpracované. Nicméně po půlhodince mi přišlo, že hraje stále ta stejná písnička dokola. V některých pasážích mi Caveh Zavedi připomínal B. B. Thorntona.

Sólokapr (2006)

Příjemná oddychová komedie. Některé hlášky obou hlavních představitelů jsou hodně vtipné, obzvláště když je některá tak vypointovaná, jako anglické ježdění po levé straně silnice! :) Scarlett Johansson a Woody Allen výborní. Pokud je cílem komedie člověka pobavit, tak u mě se to povedlo.

Panic je nanic (2006)

Pár dobrých fórků. Několik scén, které ani stupidnější a trapnější být nemůžou ("dobrý den, já jsem Libor Bouček z Evropy 2"). Pokud někdo srovnává se Snowboarďákama, tak musím říct, že tyto dva filmy jsou nesrovnatelné. Snowboarďáci jsou nezávisle na tom, že vznikli dříve, o několik tříd lepší a celkově se dají považovat za film. To se o Panic je nanic říct nedá.

Let 93 (2006) (TV film)

Myslím si, že když se někdo pouští do takového tématu, měl by na realizaci mít potřebné finance. Ke konci jsem se málem utopil v moři slz. Ikdyž mě United 93 nijak nenadchnul, rozhodně je (nejen na první pohled) úplně někde jinde.

Malá ryba (2005)

70 % - Zajímavý film, který trochu trpí svou přehnanou délkou. Místy dobrá kamera a střih. Na čisté **** to není.

Nezvratný osud 3 (2006)

Jako další soubor klipů na téma "co všechno osud může přichystat" možná ještě dobrý. Jednotlivé scény jsou celkem "působivé". Jako film však shit. Na druhou stranu je pravda, že na "trojku" to až tak úplná katastrofa není.

Silent Hill (2006)

Kamera a střih - pěkně pokoukáníčko! To je ale vše. Bohužel. Atmosféru už jsem viděl v řadě filmů hutnější. Nelekl jsem se ani jednou. Děj mě ani na okamžik nevtáhl. A tak zůstávám u dvou hvězdiček za celkovou vizuální stránku filmu.

Bestie Karla (2006)

Námět zajímavý. Kdyby však celý film nebyl točen jako dokument pro "kanadskou ČT 2". Škoda.

Americká kletba (2005)

Jak dlouho budu muset zase čekat na horor, který má nějakou myšlenku a něco (nového) do sebe?