Diktátor (2012)

Miestami celkom dobré, ale Borat nasadil latku príliš vysoko na to, aby ju Diktátor prekonal. Dej začína celkom sľubne, ale neskôr skĺzne do fádnosti s maximálne predvídateľným koncom.

Hrůzná minulost (2012)

V tomto horore jedna scéna stála za to (v tej izbe za múrom, keď ju objavili), kedy som si povedal, že je to horor na veľmi slušnej úrovni, ale väčšina filmu, až na niekoľko málo trochu svetlejších (či skôr temnejších) okamihov, považujem za taký bežný priemer.

B.T.K. (2008)

Hoci podľa skutočnej udalosti, prevedenie dosť slabé, málo napätia, celé je to akési mdlé.

Sexmise (1983)

Kultový sci-fi z východného bloku, svojho času veľmi populárny.

Zjevení (2012)

Miestami atmosféra dostatočne hustá, ale veľmi málo vybičovaná. Škoda. Relatívne otvorený záver žiada pokračovanie.

Mafstory (2006) (seriál)

V tej záplave slovenskej tvorby v poslednej dobe, jeden z tých lepších sitkomov. Ak nie najlepší. Celkom som si to zvykol pozerať. Náhodného diváka nemusí zaujať, dlho som tento sitkom ignoroval, ale stačilo pozrieť si pár epizód a potom sa človek už do toho dostane. Pozor, jedna vec ešte: Na tomto sitkome pekne vidieť ten progres, ako sa počas celej tej doby vyvíjal a mne osobne sa oveľa viac páčia tie epizódy, kde hral Peter Sklár, aj tie dialógy boli časom viac prepracované a vtipnejšie ako na začiatku. Preto nie je dobré, keď sa hodnotí len podľa dvoch-troch epizód z jednej série. Nakoniec môžete si pozrieť na webe epizódy z prvej série a povedzme zo siedmej, sami uvidíte ten drastický rozdiel.

WWE Survivor Series (1987) (pořad)

Dávam 5* za Survivor Series 1993, moju prvú show, ktorú som videl. Len škoda, že Hartovci sa vtedy rozhádali.

Podivné dědictví (1972)

Veľmi vydarená komédia, v ktorej z Terence Hilla traja burani, nie zrovna inteligentní, spravia chlapa, aby sa mohol postaviť proti chovateľom dobytka, ktorí majú záujem o jeho pozemky.

Jdi na to (1983)

Dosť dobrá komédia o tom, ako sa zo "zločincov" Hilla a Spencera nakoniec stalo "najobávanejšie" duo amerických tajných služieb.

Hroši v Africe (1979)

A opäť Spencer a Hill v jednej zo svojich dobrých komédií. Ako obvykle, aj tu by sme našli niekoľko hluchých miest, ale inak v pohode.