Ant-Man (2015)

Ant-Man je dost zvláštní. Mám ho moc rád a zároveň moc ne. Michael Douglas je úžasný. Hlavní postava je ok, ale nic co by překonali jiné hrdiny. Záporák je odpad. Akce skvělá, hudba ok a humor dobrý, samozřejmě král Luis. Celkově 7 z 10 neboli 3 z 5.

Black Widow (2021)

Čekal jsem průměrnou MARVELOVKU (6z10) se skvělím začátkem. Dostal jsem lehce nadprůměrnou MARVELOVKU s úžasným začátkem. Celkově to není nejlepší filmový start 4 fáze, ale jde určitě o jednu z lepších MARVELOVEK. 7,5 z 10 neboli 3,5 z 5.

Simpsonovi - Škola budoucnosti (2020) (epizoda)

Tenhle díl mohlu a v určitých směrech je dobrý. Ale! Hlavní linka je podána tak nudně. A až na posledních 2 až 3 min., z nápadu vůbec nečerpá! Linka Homera dobrá a záživná. Bohužel je ta linka krátká. Celkově průměr s pár dobrými scénami.

Iron Man 2 (2010)

Musíme rovnou na Iron Mana 2, protože Hulka nemám. Takže Iron Man 2. 1 mám rád, vím, že má chyby, ale já jí mám rád a něco takvýho si myslím i o 2. Záporák není lepší než v 1. To, že Vanko je docela vtipný, ale přesto je nudnýýýýý a nezajímavý. Hamer je ještě nudnější. Akce je dost dobrá. Hudba z jedničky je lepší, ale 2 jí má taky skvělou. Humor, jestli vám nevadil v 1 tak ve 2 nebude. Rhodes mě bavil víc jak v 1. Paper byla hodně otravná. Je tam prostě až moc dějových linek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Celkově je to horší jak 1, ale pořád jsem se bavil. Hodnocení: 6/10 neboli 3/5.

Iron Man (2008)

1.den Aby jste to pochopili tak se na každý MCU film který mám na DVD koukám. Dnes začneme Iron Manem. Robert Downey Jr. je skvělí. Iron Man je extrémě symptatický a hned ze začátku jsem si ho oblíbil víc jak Thora. Padouch je nic moc. Jako když ten film vidíte tak po 5 (jako já) tak ho začnete chápat. Bohužel pro člověka co to vidí po prvé tak je špatný. Paper je taková nudná. Rhodes mě víc bavil v dalších filmech. Deset prstenů se moc nepovedla. Za to humor a hudba je úžasná. Akce je dobrá, ale třeba takový Spider-Man 2 (2004) má lepší akci ( a trojka taky). Celkově MCU má hodně dobrý rozjezd, ale chyby to má. Hodnocení 8/10 neboli 4/5

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Tohle se moc nepovedlo. Efekty jsou lepší jak v původním Hulkovi, ale ne o moc. Norton byl fajn, ale Ruffalo je Ruffalo. Padouši jsou špatný jak to bylo v 1 fázi obvyklé. Souboje jsou fajn. Poslední fight měl pár dobrých nápadů. Celkově je to nejhorší MCU film, ale špatný film to výslovně není. Hodnocení: 4,5/10 neboli 2/5.

Amazing Spider-Man (2012)

Ach jo to byla nuda.  Andrew je simpaťák, ale zbytek filmu  je nudnej prostě. Padouch je nudný. Romance byla ok. Akce je skvělá. Strejda Ben je ok, ale původní byl lepší. Sem tam dobrej vtípek. Celkově pro obyčejného je to super. Ale pro fanoušky Spider-Mana nebo komixů obecně tak je film slabý a průměrný. Hodnocení: 5/10 neboli 3/5.

Speed Racer (2008)

Zfilmované hotwiels. Tak ujetou podívanou jsem neviděl. Závodní scény byly při nejmenší zábavná. Postavy jsou ok, ale žádné velké vývoje nečekejte. Celkově je to zábavná podívaná, kterou nemůžete brát vážně. Ano občas je tam dětinský humor. Hodnocení: 8/10 neboli 4/5.