Transformers (2007)

Transformers jsou tak zábavný film, že to občas nemůže být možný. Ano vedlejší Transformers jsou jen šablona, ale vypadají tak skvělě, že je to jedno. Magetron se objeví až ke konci a popravdě mě to moc nevadilo. Romance je občas trochu trapná, ale to nevadí. Proč?? Protože skvělí vizuál, akce, atd... Ano Transformers nejsou film pro každého, ale pro ty co jo je tohle povinost. 8/10 neboli 4/5.

První liga 2 (1994)

První díl je super zábavná sportovní komedie. Tohle je o kus slabší. Příběh je jenom větší jednička. Humor pořád funguje. Bohužel jsou tam pár nových postav, který nedostanou pořádný prostor. Ale komu pořádně vadí, že v komedii nejsou moc dobrý postavy. Samozřejmě baseballové zápasy jsou na filmu nejlepší. Škoda jen, že tam není Wesley Snipes. Jinak je to jen ok pokračování jedničky. Celkově 6,5/10 neboli 3/5.

Batman navždy (1995)

Film má zábavnou první hodinu. Padouši fungují dobře po celý film. Bohužel to je, asi jediný co funguje celý film. Celá atmosféra první hodiny se okamžitě rozpadne. Robin mi přijde nevyužitý. Až na konec s tou hrou z loděmi tu zajímavou akci nehledejte. Hádankář má nejzábavnější scény. Val Kilmer je nic moc Batman, ale za to ok Bruce Wayne. Různé nápady z Batmobilem se mi líbili. A batcave ušla. Jen celkově se film po první hodině rozpadne. 6/10 neboli 3/5.

Válka zítřka (2021)

Od filmu jsem měl velké očekávání ( to znamená 8 z 10), ale ty se moc nenaplnili. Trénink byl moc zkrácený. Z monster jsem měl vážně strach. Začátek v bodoucnosti mě bavil. Bohužel když se na scénu objeví dcera hlavního hrdiny tak film upadá. Naštěstí ho zachrání finální 20 min. 7 z 10 neboli 3 z 5.

Expedice: Džungle (2021)

Film má zábavný začátek, který se na konci vytratí. Hlavní trojka je dobrá, bohužel padouši jsou nic moc. CGI padouši mají mimo CGI vlastně nic. Prvek komedie první polovinu dobře funguje. Tu druhou moc ne. Celkově první polovina by si zasloužila 8 z 10. Ta druhá tak 5. 6 z 10 neboli promarněných 3 z 5.

Čarodějův učeň (2010)

Průměrná napodobenina Harryho Pottera, která je udělána tak, že to nevadí. 6/10.

Tři muži a mladá dáma (1990)

Celkem nic moc pokračovaný vtipné 1. Některé scény se povedly a postavy jsou sice stejné jak v 1, ale pořád ok. Celkově jde o průměrné pokračování, které není nic hrozného. 5,5 z 10.

Spider-Man (2002)

Normálně bych dal 3˙, ale kvůli nostalgii musím dát 4. 7,5 z 10 neboli 3,5 z 5.

Bumblebee (2018)

Za mně dost zábavný film. Padouši jsou nudní. První dvě akční scény jsou fakt dobré, zbytek akčních scén až tak ne. Postavy nejsou nic extra, ale jsou ok. Vlastně celý tenhle film je dost ok 6,5 z 10 neboli 3 z 5.

Machři (2010)

Za mně dost zábavná komedie.