Invaze (2021) (seriál) odpad!

Tak jo právě koukám na třetí díl tohoto seriálu, když píšu tuto recenzi, proč? Protože je to tak táhlá nuda, že stará škola ruského filmu musí umírat závistí! Dlouhé záběry na utrápené ksichty, střídají ještě delší záběry na utrápenější ksichty a děj nikde, místo toho aby se řešila invaze, řešíse celou dobu osobní životy a peripetie jednotlivých charakterů.. Byl jsem fakt zvědavý jak to zde hodnotí ostatní a musím říct, nezklamali jste. Tohle se fakt nedá, asi vůbec první seriál o mimozemské invazi, který nehodlám dokoukávat a rozloučím se  třetím dílem odpadem.

Tichá noc (2021)

V době kovidí, ten film má své poselství ;-)

Poslední souboj (2021)

Nejde hodnotit jinak než maximálním počtem, protože takové filmy se už prostě netočí, tak nemá konkurenci. Přesto budu velice kritický. Rozhodně mi přišla zajímavá zápletka, ale dějství tří obrazů jak se na odehrané události kdo dívá byly čistě ke škodě. Nezbyl prostě prostor proto, doplnit si to své. Byla jeho manželka jen vychcandíra, která si vše vymyslela aby získala zpět část svého věna? Nebo si to vymyslel její manžel aby tak mohl legálně zlikvidovat politického soka? Byla celá transkace s věnem šikovný kalkulem otce nevěsty, který chtěl vrazit klín mezi dva přátele s motivem oslabit jednotu šlechty? Skvělým závěrem filmu tak mohl být paradox slepé spravedlnosti, skutečně by bývala spravedlnost zvítězila? Ale néé natočme to co nejvíce dementní cestou, scénárista by měl dostat facku. Tenhle film maximálně tak dosahuje polovičních kvalit jeho super filmu " The Duellists"

Očista navždy (2021) odpad!

Myslím si, že USA vážně očistu potřebuje, hlavně v Hollywoodu kde jim už ze samotného Marxe a Trockyho totálně vyjebalo v hlavě a jako vedlejší efekt vznikají takovéto kravské lívance. Narozdíl od Uwe Bolla však nemají ještě koule říct to na plnou hubu a tak to přizdisráčství schovávající se v nenápadné propagandě a náznacích je skutečně jen a jen k smíchu. odpad

The Deep House (2021)

Pak že se s vodníky nedá natočit parádní horor. Filmu prostě nemám co vytknout, skvělé prostředí chátrajícího viktoriánského domu, náznaky, že vše není asi tak úplně v pořádku a pak gradující finále, to vše s vědomým, že člověk se jen tak nemůže nadechnout a utíká mu čas.

Finch (2021)

Víte jak natočit úplně zbytečný film? Dáte hlavní roli Tomu Hanksovi :D Oka a teď vážně naprosto mi ten film přišel zbytečný, nechápu důvod proč se natočil. Survival a post-apa je mraky. Co bylo jako pointou a příběh tohohle filmu? Dialogy s robotem?

Dívka ve sklepě (2021) (TV film)

Původně jsem si myslel, že se jedná o porno film, takže za mě jednozačně zklamání málo sexuálních explicitních scén a film se táhnul tak pomalu, že i projevy Miloše Zemana vůči tomuto zní jak rychle a zběsile. Přiznám se, že jsem to nevydržel dokoukat do konce, ale doufám, že to skončilo happy endem a nakonec se vzali.

Armáda mrtvých (2021)

Mohlo to být geniální béčko, ale špatný scénář udělal své, každý film, který je postaven na iracionálním chování postav bývá většinou trash a tedy i přes veškerou empatii s hlavními charaktery, nechápu obrat riskovat životy všech kvůli jedné krávě, která nakonec stejně chcípla jako celá parta. GJ.

Expres hrůzy (1972)

Takový prototyp "the thing" akorát krapet sofistikovanější záporák :D