Trol (2022)

Akční 70 % | Dobrodružný 20 % | Fantasy 100 % | Trolling 100 % | Japonci mají svou Godzzilu, severské země Troly, bylo to fajn, rozhodně lepší než všechny trapné godzzily dohromady, je fajn, že někdo opráší staré pohádky, legendy a pověsti a zkusí je přiblížit širšímu publiku a ujme to za ten správný konec(což se nedá říct o ubohých chčijoládách od marvelu, který páchá jeden kulturní zločin za druhým), nebo prostě totálně vytrolit Godzzilu, za mě to prostě funguje dokonale a symbolický trolling byl dokonán tím, že to skutečně naprosto totálně drtí všechny trapné "godzzila movies" na plné čáře. Po Lovec trolů (2010) tady máme opět pořádnou a velmi zdařilou lehčí zábavu.

Všechno, všude, najednou (2022)

Natočit něco takového chtělo podle mě dost velkou odvahu všech zúčastněných, protože nikdo nemohl vidět za roh jak to dopadne.  Za mě jednoznačně velmi zdařilá komediální scifi záležitost, která v sobě nese určitý životní a filozofický postoj k  životu.

Samovi synové: Bloudění v temnotách (2021) (seriál)

Všichni víme, že satanismus je  urban myth, neexistuje a už vůbec se lidi se stejnými zájmy v okultismu a podobně nestýkají a nekkonají seance a různé rituály, ne nikdy, a proto tenhle urban myth bude žít věčně.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Od udělený čtvrtý hvězdičky mě odrazuje jen závěr, který téměř byl jak z ruk tarantina a cohenů, ale tím happy endem to prostě zazdili. Kdyby tam všechny ty postavy vychcípali dám pětihvězdu a změnil se konec ve slasher tak dám pětihvězdu. Pomalé tempo filmu by jen umocnilo celý ten efekt.

1899 (2022) (seriál) odpad!

Po třech dílech utahané nudy jsem skočil na poslední a nelituji :D Psychochcance jsou prostě ty nejprimitivnější "horory" může te si tam dát jakoukoliv hovadinu a všichni hned woooow to je ale interesentní! Ne není. Odpad

Kanál Svobodného přístavu (2016) (pořad) odpad!

Anarchokapitalistické chcance, který by nejraději likvidovali dosavadní sociální struktury, instituce a stát, mám fakt tuze rád, zvláště pak od člověka, který požívá všechny výdobytky takového uspořádání a najde dostatek blbců, kteří mu i zacálují naprosto stupidní pohádky o anarchokapitalismu. Anarchokapitalismus je stejně nebezpečná ideologie, jako komunismus a jeho aplikace by končila masovými hroby milionů lidí(jednoduše všech, kteří by se takovému systému postavili na aktivní odpor). Anarchokapitalistický žvásty o principu neagrese není nic jiného, než seškratné desatero bez absence teologie. Veškeré bludy od idiota Urzy, pak jsou jen směsicí magor fantasií vycházející z předpokladu o "lepším člověku"(až to smrdí nacistickém pojetí Nietzscheho), který se bude principem neagrese přirozeně řídit :D a z pár knih o ekonomických dávno překonaných teorií z počátku 20. století. Jeho žvásty jsou přímém rozporu se sociologií, psychologií a behaviorální ekonomíí(za kterou její tvůrci získali nobelovku). Chápu, že pro méně bystré, můžou tyto pohádky pro pologramotné dávat smysl(které naplňují všechny kritéria konspirační teorie: aby mohlo fungovat A musí se změnit B a C se musí chovat takhle). Všem co mají minimálně průměrně IQ a občas použijí i ten mozek k provokativním otázkám jako WAIT! Když je anarchokapitalismus tak děsně cool jak to, že historicky nikdy neexistoval? Jak chce anarchokapitalistická společnost vynucovat svou strukturu, zákony a legitimitu institucí když odmítají státní monopol na násilí? Někdo se živí psaním knih, jiný fantazírováním o hovadinách, obojí je ve svobodné společnosti legitimní...

Kovy (2014) (pořad) odpad!

Transparentní youtube nula, naprosto hloupý a podprůměrný člověk, jenž svými stupidními názory manipuluje děti. Co se týče jeho kontentu, je to naprostá zoufalost, jedná se o klasickou trendy kurvičku, které skáče jak fanoušci pískají a tak z původní celebritky kasírující penízky od Babiše a Agrofertu se postupně dopracoval k antibabišovi, protože co? Má přeci páteř :D Nehledě na další jeho totálně hloupý plky. Prostě si boreček přečte titulky v médiích a pak "machruje před kamerou" jaký je to intelektuál. Jediný proč je tahle nula populární, je že zkopíroval celkový formát ze zahraničí a byl první kdo to udělal, celé.

Aquaman (2018) odpad!

Ach ti lidé, žádná soudnost, morální integrita, stačí ke spokojenosti trošku cgi, stupidní dialogy a hype train jede. Až jednou na tenhlé planetě vychcípáme, chtěl bych být ten, který poslední žijící lidské bytosti pevně sevře krk a pak zatlačí oči :D Kurva to zní cool jak z nějakého filmu!

Sedm hladových (1988)

Nemůžu si pomoct, ale právě asi zub času tomuhle filmu neskutečně prospěl, je to tak prostě mimo jakýkoliv mainstream, že nemůžu hodnotit jinak než pětihvězdou.

Válečnice (2022)

Akční 70 % | Drama 60 % | Historický 10 % | Historická fantasy 100 % Říkám to doprdele furt, Afrika je prostě kulturně daleko vyspělejší a kulturně bohatší kontinent, než celý chudý příbuzný vyspělý západ. Jsem rád, že konečně někdo dal na moje slova a pokusil se udělat film z afrického kulturního prostředí. Ano tento film má fakt z historií pramálo společného, nicméně odpouštím mu prakticky vše, každej národ má své idealizované hrdiny, slováci zkurvného vraha, násilníka a úchyláka Jánošíka(který byl stejně maďarský žid :D ), my zase masového vraha Jana Žižku a co jako? Naopak si myslím, že právě tento film mnoha černochům v americe otevře oči a konečně se začnou objektivně zajímat o historii svých předků a zjistí, že otroctví bylo pilířem africké ekonomiky dávno před první evropskou kolonií na černém kontinentě. Ach ano, byl to ten zlej bílej white supremacist, který první vůbec v historii lidstva začal proti otroctví bojovat a bojuje všemi prostředky dodnes. Film je ale prostě pecka a i přes zjevný fakt, že se jedná o historickou fantasy, kde historie a dějiny jsou fakt jen skica a zbytek je umělecká licence, mi vůbec nevadilo, ba naopak konečně jsem viděl po dlouhé době krásné africké sexy ženy, jen mě trochu mrzí, že to mohlo být ještě pestřejší(polonahé tam nebyly vůbec nefér) a celkově člověk mohl načichnout trochu té mystické afriky. Herecké výkony super, výprava velice slušná. BTW věděli jste, že vůbec nejbohatším člověkem na světě, jehož bohatství dodnes nikdo nepřekonal byl Africký král muslimského vyznání? Že jazz, blues a rock a rock n roll, vynalezli černoši, ne? Že africká kultura ovládla hudební mainstream a vládne mu více než 70 let toho jste si taky nevšimli co ? No nic, konec zvonec  a upřímná pětihvězda! Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!Zase mi to píše, že mám moc zvýrazněného textu fakt už tuhle píčovinu dejte do kokotince!