Enola Holmesová (2020)

Glorifikace politického terorismu v přímém přenosu, kam až nám ta progresivní filmová levice klesla, to prostě nemá obdoby. Holmesová co by detektiv jak se patří nakonec celý zločin kryje.

The Visitor (2022)

Thriller 0 % | Horror 100 % Celkem zdařila hororová povídka na variaci Rosemary má děťátko (1968). Film staví své vyprávění prakticky pouze na atmosféře a mysteriózních událostech, takže nic pro ty co rádi lekačky, pro některé bude strašidelná už jen ta stopáž, mě to sedlo, co bych jenom vytknul je ten konec, ten byl hodně nezvládnutý a spíše bych si to předstoval v gotických kulisách, nebo viktoriánském stylu a lidi hezky uhlazeně oblečení s maskami na ksichtech.

Pán prstenů: Prsteny moci - Oko (2022) (epizoda)

Když člověk přeskočí všechny ty nesmyslné trapné linky s děvkou Galadriel, dá se na to koukat!

Hrubý střih (2022)

Krimi: 50 % Drama: 100 % Výborné komorní drama, ve kterém se vše točí ve vzájemných lžích a odkrývají černé stránky jednotlivých postav.

Bestie (2022)

Dobrodružný 0 % | Thriller 40 % | Survival 70  % | Drama 40 % | Horor 0 %

Pozvánka do pekla (2022)

Akce: 10 %  Horor: 70 % komedie: 0 % Drama: 0 % Thriller: 20 %  Klasický upíří horor s celkem vyčpělou zápletkou a plný klišé, přesto se mi zpracování líbilo, škoda jen, že nebylo více bizzardních interiérů. Ohledně castingu Nathalie Emmanuel je prostě v současnosti nejvíc top sexy snědá herečka, pro kterou  mám slabost a velmi dobře v roli zaválila, doufám, že se dočká i serióznějších dramatických rolí. Ve filmu upřímně řečeno nemám moc rád šoustačky, spíš preferuji, když je akt jen naznačen, tady choulostivá scéna byla natočena dobře,  že by i to snad posvětil i Papež, teda kdyby nebylo předmětem co si ďábelského. Upřímně horory na téma upíři považuji povětšinou za odpad, avšak tady to bylo poměrně inteligentně zpracované a pro nepravidelné diváky horou to může celkem fajn film.

Pán prstenů: Prsteny moci - Udûn (2022) (epizoda) odpad!

Kdyby byl patos jako hajzl papír po shlédnutí tohoto dílu byste si rok nemuseli ničím jiným vytírat prdel.

Star Trek: Lower Decks (2020) (seriál)

Je naprosto super, že se konečně někdo z té fašistické onanie, kterou star-trek bez nejmenších pochyb je, konečně někdo dělá ultimátní srandu. *****

Rod Draka - Princezna a královna (2022) (epizoda)

Seriál mám každou epozodou radši a raději! Naprosto geniální casting, časový posun herců o deset let zvládli naprosto bravurně! A vypadá to, že se konečně bude hrát fakt o hodně, všichni mají děcka a vítěz bere vše....hra s nulovým součtem, buď přežijou moje děti, nebo ne!

Nepřivolávej nic zlého (2022)

Disclaimer: Nejedná se o horor, ani thriller, ale o ponuré drama, to jen tak na úvod, protože zdejší idioti na ČSFD neumí ani správně zařadit film a pak když jim argumentujete, pošlou vám link na  další partu amatérů z IMDB se slovy tam to tak mají taky. Asi by bylo lepší tedy uváděť procentuálně takže: Thriller:  z 0 % horror 10 %, drama 100 % Opět dochází ke tradičnímu zmatení diváka, který pak podle toho zmateně na ČSFD hodnotí(já se chtěl dívat na horor a dostal jsem tohle....) Film je docela ponuré drama, které se táhne jak osm sezón hry o trůny, má to podobný styl jako Unaveni sluncem, prostě vás to unudí k smrti aby ve finále na vás vyjebalo katarzí a spadla vám brada, funguje to, je to prostě koncept který mám tuze rád, leč tady to prostě místy prostě až moc vrže a pár nelogických situací tam prostě bylo až moc naoko, končeje klasickým klišé hmmm není signál....a jelikož na čsfd je takové hloupé pravidlo, že zvýrazněný text musí být méně než 10 % z příspěvku, tak sem naflušuju ještě pár řádků totálně o ničem: Už se do prdele naučte správně žánrově zařazovat filmy! Tohle nevidělo horror ani thriller z rychlíku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!