Čističi vesmíru (2021)

Scifi 100 % | Dobrodružný 70 % | Drama 30 % | asijský patos 50 % | humor 30 % Celkem párádní scifi filmeček, který potěší a neunudí k smrti. Zápletka je zpočátku triviální, ale pak se to komplikuje. Sledovat partičku vesmírných lůzrů, kteří na co sáhnout to poserou je docela sranda, ale ta pravá pak začíná s jejich náhodným objevem. Samozřejmě jedná se o klasickou blockbusterovou zábavu Hollywoodského stylu, takže doporučuji u toho vypnout a nechat se unášet dějem a solidním zpracováním.

Bílý šum (2022) odpad!

Komedie 10 % | totální nuda 90 % | mysteriózní 0 % | horor 0% | drama 50 % | Opět si pokládám otázku, který kus poloretardovaného ocáska žánrově na ČSFD řadí filmy. Tohle mělo do komedie sakra kurevsky daleko. Takovej pra podivnej pokus o Wes Andersona a  Larse von Trierse, výsledek je nekoukatelná hovadina a já debil se nechal ukecat a pustili jsme si to na silvestra, alespoň že ten chlast a zbytek zábavy to jistil.

Avatar: The Way of Water (2022)

Rozpočet jen 350 mega !  A taková vizální bomba! Tak mi připadá, že prsteny moci byl předražený tunel :DDDD woke idioti umí prachy jen rozhazovat, ale v životě ne vydělat. Tenhle filmek nejen že si na sebe vydělal, ale natočilal jej stará konzerva a každej posranej dolar je v tom filmu prostě vidět. Bylo to fajn se opět podívat na Pandoru a za deset let snad bude třetí díl.

Jeho temné esence (2019) (seriál) odpad!

AKCE 0% | DIALOGY 10 % | DOBRODRUŽNÝ 70 %| K UZOUFÁNÍ ROZVLEKLÁ NUDA 100 % | Neuvěřitelná kravina, přepálená stopáž, člověk chcípá nudou, protože dialogy o hovně tvoří 70 % neděje, nejsou klíčový, příběh nikam neposouvají jen naducaná vata, která je naprosto k ničemu a to je kurva neuvěřitelně žalostné, sledovat jak postavy tlučou slámu v každém dialogu, rozhovoru, monologu, aniž by to nějak ovlivňovalo příběh je prostě utrpení a bolest. Kdyby se alespoň bavili o tom co měli k snídani a k večeři nebo si vyměňovali recepty, protože žrádlo rád každý, ale ne oni budou mlít nesouvislý hovna a sem tam se přifaří nějaká divoženka, která řekne bla bla proroctví, ty VOLE ROZETŘENÝ JAK HOVNO DO TŘÍ SÉRIÍ JAKO VÁŽNĚ? néé díky po první serii tuhle trapárnu ukončuji a asi sáhnu po filmu a tím se loučím s touhle trapnou adaptací, trapné hovadiny.

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Zaklínač jak má bejt, ze šitózní předlohy(knihy polského trapáka) diamant nikdy nevytesáš a já se bavil nad velmi dobrou béčkovou zábavou v kulisách toho nejtrapnějšího světa, který kdy byl napsán. Jo a všechno je samozřejmě špatně, ale dávám pět hvězdiček za nostalgickou atmosféru Xeny princezny bojovnice.

All of Us Are Dead (2022) (seriál) odpad!

Existují civilizace, které by se měli držet svého osvědčeného "kopyta", tak například vytvářet falzifikáty značkového zboží, levné elektroniky apod., ale rozhodně by měli rezignovat na jakoukoliv snahu točit zombie filmy podle západního střihu, neuvěřitelná ubožárna, klasicky přepálená ještě ubožejším patosem. Strašně hloupá kravina.

Osvobození (2022)

Drama 80 % | Akční 0 % | Thriller 0 % | Survival 99 % | Takže jo, tak jsem se chtěl podívat co zas dostaneme za super film s otroky a jak  běžně kapitalisté v 19 století běžně jen tak ničili svůj majetek v hodnotě 40 tisíc  dolarů za otroka(14 letí formovatelní 65 tisíc dolarů za kus), že jim nedopřáli ani lékařskou péči, dostatek jídla a lidských podmínek, páč je asi levněji vyšlo si nového otroka jít za 40 tisíc koupit co každý tři měsíce ;-) (takový mercedesy tý doby, v usa stojí novej mercedes 40 k dolarů) Toliko k mému oblíbenému myslete hlavou a ne prdelí. Kdo si mohl jen tak z plezíru zabíjet otroky ááno, ta vrchní sorta společnosti, která teď pokrytecky opět buzeruje celou planetu ohledně oxidu uhličetého, jako třeba taková coca cola, která nechává střílet podplacenou policií do vlastních zaměstanců všude po světě, když je to mimo hranice USA(true story), jen protože chtěli víc jak 2,5 dolaru na hodinu a lepší pracovní podmínky, HAJZLI! ALE NEZAPOMEŇTE O VÁNOCE VYCHLEMTAT HEKTOLITRY TÝ DOČERNA PŘESLAZENÝ VODY ! BTW dnes se moderním otrokům říká: "chudý pracující". K filmu moc jsem se na to těšil, protože málo kdy mi je podsouvána báchorka o tom, jak Amíci běžně likvidovali své mercedy za 40 tisíc dolarů jen tak z plezíru a když nějakej mercedes neposlouchal, tak mu probodali pneumatiky baseballovou pálkou vytlkouli okna a vytrhali všechny sedačky aby dál byl nepoužitelnej, totálně na hovno a neprodejnej, tak jak běžně pragmatiční lidé jednají po celém světě. Nicméně na 12 let v řetězech to nemá! Což byl skvělý film o takový rychle a zběsile a gangu co na severu kradl mercedesy a pašoval do je do otrokářských států, protože byli tak levný, že se to vůbec nevyplatilo, kapitalističtí pragmatici... Film je upřímně řečeno nic moc, je to o krádeží čtyř mercedesů a dva když najdou tak je totálně zničí a vyhodí 80 tisíc dolarů oknem, jen tak, proč ne a pak tisíce mercedesů zničí v jedné velké epické bitvě, nuda zývačka, moc patosu. Jako drama ale skvělé. Dva mercedesy to ale přežijou a dobře to dopadne, což je fajn. nícméně ten patos, ty voe...ke zblití. Je fajn ale vidět, že ten v hlavní roli, když zrovna nikoho nefackuje, že urazil jeho ženu, hrát ještě umí. Tak nějak mi spíš přijde, že ten film je hodně poplatnej době a jedná se pouze o kalkuk, nacož doplácí a celá kvalita filmu, jsem dost zvědavej jestli marxistický nemocný netlfix, celý film ani nedá do distribuce bo co, páč zas nějakej postiženej nesvéprávnej blbec si bude stěžovat a fňukat, že je tam "otroctví" fňuk, fňuk a tak bude rychle následovat skvělý film 12 let v řetězech a skončí to tak, že jej raději stáhnou.

Čas lovit (2020)

Začátek dobrý pak až moc utahaný, musel jsem přeskakovat.

Athena (2022)

Za mě zatím film roku 2022, prostě taková Francie zítřka :)

Wednesday (2022) (seriál)

Přepálený woke aktivismem a feminismem, kdyby mi jakákoliv 13 letá holčička, řekla ať si nechám ten "mansplaining" natáhnu ji jednu přes celou držku. Nebudu komentovat naprosto trapné herectví hlavní postavy a její "cool cynické hlášky a trapné sarkasmy, mnohem zajímavěji pojatá jako protipól a lépe zahraná její spolubydlící. ta to drtí a celkem zachraňuje. Jednoznačně se jedná o seriál pro feministické dospívající publikum, a proto ty feministické chcance v každé druhé scéně(vy co neumíte anglicky jste toho byli ušetřeni, btw české titulky a překlad vás toho záměrně ušetřil) a muži jsou klasicky vyzobrazeni jako ti neschopní idioti. Dámy, my muži vybudovali západní civilizaci, zatímco vyste pendlovaly v kuchyni a řešili jakou kabelku k šatem, muži jsou po všech stránkách lepší a dokonalejší bytosti ;-)