Velká hra (2017)

Jessica hra veľmi šikovnú babu a viacrozmernu postavu, ktorej som držala palce. Scény z pokerovych hier s jej komentárom sú fantastické. Páčilo sa mi zmierenie s otcom na lavičke. Jessica je vo svojej úlohe výborná a neprišla mi ako nejaká podvodníčka,  ako ju vykresľuje súd, ale ako vynaliezava žena, ktorá sa chopila šance. Mollynu knihu by som si prečítala.

Aladin (2019)

Guy Ritchie natočil niečo, čo vyzerá ako bollywoodsky muzikál a to je žáner, ktorý neviem docenit. Hrozne pesničky,  prevareny dej from zero to hero. Džinove efekty a hlášky boli fajn, ale pretrpieť len kvôli tomu tento film, to za to nestojí.

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Horor so skvelým príbehom a vyvrcholením. Strašidelný dom, kde každý duch ma svoju izbu, vdova ktorá s duchmi komunikuje a všetci si myslia, že je blázon a racionálny doktor, ktorý jej neverí a mysli si ze ma vidiny z drog. Helen a Jason majú výbornú chémiu. Ja sa duchov veľmi bojím.

Výměna (2008)

Hutna dobová drama o skorumpovanej polícii a bezmocnej žene, ktorej zmizne syn. Paci sa mi ze film nie je predvidatelny, nevedela som akým smerom sa príbeh vyvinie. Scéna ako maly chlapec popisoval život na ranči a poprava boli silné. Angelina nepodáva svoj životný výkon, je v pohode. Film má ešte pekný klavírny motív.

Joey (2004) (seriál)

Joey není taka silná postava, aby utiahol sám celý seriál.

Vetřelec (1979)

Mne v tomto filmu chyba napätie, nebála som sa, uspavalo ma to. Ocenila by som keby votrelca ukazovali viac a v plnej kráse,  predsa je to ňom. Film trosku zostarol, ale na svoju dobu mal originálny príbeh a chápem prečo je klasika vo svojom žánri.

Push (2009)

Pár ľudí so špeciálnymi schopnosťami sa zapletie s čínskym kartelom alebo o co tam vlastne išlo. Strašne ma to nudilo. Zaujala ma len schopnosť zatienit človeka alebo budovu a Chris je pekný ale nič viac.

Kdo věří na lásku (2014)

Film sa snaží pôsobiť originálne ( hlavný hrdina ma napísať scenár k romcomu), ale utopi sa v klišé všetkých romcomov (Chris nikdy necítil lásku, zrazu sa zamiluje, ona je zasnúbená s idiotom, on o ňu bojuje a nakoniec ju ziska). Väčšinu filmu sa ústredná dvojica hada co k sebe cíti a to je nuda. Ešte celkom zabavia cynicki kamoši a ich hlášky.

Terminator Salvation (2009)

Priemerné sci fi, ktoré by sa ani nemuselo hlásiť k odkazu Terminatora a mohlo by fungovať ako boj robotov a ludi a nevšimla by som si rozdiel. Jediná zaujímavá postava je Marcus, ktorý je robotom proti svojej vôli a musí sa rozhodnúť ci bude zlý alebo dobrý. Connor je jednorozmerna postava a Christian Bale je na druhej koľaji. Akciu už som videla aj lepšiu.