Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Oceňujem sebareflexiu hercov hrajúcich samých seba,  že si priznaju ze sú banda kretenov. Počas jednej párty nastane apokalypsa a hovada sa najviac snažia prežiť a neskôr si zaslúžiť  cestu do neba. Niektoré fory fungujú (vkuse sa nadava) a niektoré idú do prázdna. Pozeraním filmu som prišla o pár mozgových buniek.

Vybíjená (2004)

Stiller si robi srandu z fitnessu.  Celý film som sa smiala nahlas, fantastické fory. Nevedela som, že v Amerike hrajú vybijanu, ja som to hrala na zakladke. Stiller hra totálneho magora, čo masturbuje s pizzou a Vince je pohodak a flegmatik. Vydarená sibnuta komedia.

Legendy zločinu (2015)

Kronika dvojčiat londynskych gangsterov zo šesťdesiatych rokov nie je sama o sebe až taká zaujímavá ako dvojrolova kreacia Toma Hardyho. Jeden brat sympatický fešák, ktory rieši romantický vzťah, druhý vtipný psychopat a ich vzájomná interakcia. Najlepšia scéna je bitka bratov v prázdnom klube. Kto čaká ultra drsnú krvavú gangsterku bude sklamaný.

Street Kings (2008)

Detektívka o policajtoch kde sú skorumpovani úplne  všetci. Scenár je prevareny, stokrát videné, ale Keanuovi takáto rola sedí.

První člověk (2018)

Pocitovo strašne dlhý film s ktorým som sa prenudila až do konca. Začiatok je celkom zaujímavý keď piloti podstupujú vycvik, potom sa uskutočňujú testy, štarty, pristania a celé je to tak statický a chladné natocene. Odbočka s mŕtvolu dcérou sa ma vôbec nedotkla. Je tu kopec záberov do tvare a Ryan ma jeden vyraz celý film. Samotná cesta na mesiac postrada akékoľvek napätie, lebo predsa vieme ako to skončí. Idem si pozrieť konspiracnu teóriu o fake moonlanding a napravím si chuť.

Projekt Adam (2022)

Film je produkt zložený zo všetkých správnych ingrediencií-humor, rodina, sci fi, cestovanie v čase, trocha akcie, ale je to zle namiesane,  vôbec to nefunguje. Reynolds je otravný ako vždy. Pozret a zabudnúť.

Měsíc 44 (1990)

Neprehľadný dej. Nepochopila som o co išlo.

The Gray Man (2022)

Drahý film s veľmi nenapaditym scenárom (agent sa dostane k tajným informáciám tak nasadia naňho iného agenta, aby ho zabil). Nevadilo by mi to, keby film obsahoval viac ako jednu vypeckovanu akčnú scenu (Praha). Film zabaví, rovnako ako zaporak Chrisa Evansa, ale od tvorcov tohto mena by som čakala väčšiu kvalitu.

Na špatné straně (2018)

Thriller o dvoch drsných polisoch postavených mimo službu s paradnym obsadenim-to mala byť pecka. Nie je, je to strašná nuda. Väčšina filmu sa odohráva v noci a furt sa len keca. Od momentu vylupenia banky som čakala akčnú naháňačka alebo drsnú prestrelku-omyl. Film má tak utahal, že bolo mi jedno ako skončili postavy.