Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí (2006)

Mě zkrátka tyhle filmy odehrávající se na našich nádražích baví. V tomto případě bych se asi o scénáři ani moc nebavil , je to spíš takový sfilmovaný shluk normálních běžných každodenních příhod. Ale jsou tam ty nádražní restaurace , perony , mašinky ,výpravčí a posunovači , to prostě můžu.

Návštěvníci (1993)

Pánové Clavier a Reno ve své nejlepší formě , na cestě ze středověku do současnosti a možná i zpět , geniální dílko pana Poirého. Výborná zábava zaručena.

Volyň (2016)

Otřesný, co si sousedi dokážou taky navzájem provádět.

Narušitel (1989)

Tak takovou noční směnu bych opravdu zažít nechtěl , zlatý ECK Kladno..

Maniac Cop (1988)

To je teda polda . Ještě , že se netoulám po nocích a chovám se slušně :-)

Smrtelné zlo 2 (1987)

A od těch časů je pro mě Bruce Campbell bůh a žánr hororová komedie 1 z nejvyhledávanějších. Díky pane Raimi.

O chytrém Honzovi (1985) (TV film)

Viz komentář 6thSun , jinak o 7 let starší paní Bohdalová a o 4 roky starší pan Somr hrají rodiče Honzovi - panu Nárožnému , už to trochu svědčí o tom , o co se tvůrci v tomhle velice  legračním dílku snažili...Další má oblíbená tripová záležitost z 80. Jo a Ljuba Krbová byla svého času opravdu "luxusní roštěnka" , to mohu říct.

Hlavní výhra (1982) (TV film)

Nádherná replika pana Nárožného : " A nepouštějte dopoledne rádio , voni stejně   jenom hrajou ."

Ze staré drogerie (1982) (TV film)

Tohle mi napsala paní z diváckého centra ČT : "Dvoudílný pořad Ze staré drogerie se v archivu České televize skutečně nachází. Nasazování těchto pořadů do vysílání je však plně v kompetenci dramaturgů programové skladby. Ti se při rozhodování řídí mimo jiné i diváckými ohlasy, které jim jsou pravidelně podstupovány". A mě tedy vyšlo , že toto mistrovské dílo pana režiséra Filipa podle J.Haška naše televize reprízuje jen vyjímečně , protože dramaturgové ČT nemají z nepochopitelného důvodu zájem ho uvádět...Neboť vím , že nejsem sám , kdo se po něm sháněl a psal jim.