REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Velký a Výnimočný Film.Dlho ste taký nevideli a dlho ani neuvidíte.Ešte som žiadnemu filmu nikdy nedal 5 hviezd,ale tento si to zaslúži.

Osm hrozných (2015)

Asi najukecanejší film od Tarantina.Skvelá kamera a hudba.

Creed (2015)

Jednoznačne je to tam.Výborná kamera,dialogy a som rád že sa stále viac a viac stáva vo filmoch hitom záber na co najdlhší strih.A kdo dá menej než tri hviezdy,ten by zaslúžil ranu minimálne od Creeda.

Spectre (2015)

Naozaj skvelý diel Bonda,žiadne rýchle spády,všetko perfektne vysvetlené,ozrejmené,nič čo by vám v hlave nechávalo otázky.Hudba tak toto bolo naozaj niečo,totálne našlapaná,nadupaná bomba.Niektoré hodnotenia typu nudil som sa a podobné sračky čo tu píšete sú uplne od veci.Pretože nie je v každej minúte bojová scéna to neznamená,že tento bond nie je dobrý.Tento diel je rozhodne pre dospelé publikum.Samozrejme dospelé nemusí vždy znamenat rokmi,ale aj filmovo.

Terminator Genisys (2015)

Uplne v pohode velmi dobrý akčný sci-fi film,ktorý jednoducho sedí do tejto doby a keby sa pod tento film podpísal James Cameron čo ho vychvalujete do nebies tak by ste včetci písali ódy aký velký novodobý akčný film to on zasa natočil.

Jurský svět (2015)

Videné v IMAX na slovenku (konečne).Dávam 4 hviezdičky.Myslím,že ak by som to videl 2d a so slabším zvukom tak dám hviezdičky len dve,čiže tie dalšie dve sú za skutočné 3D,ktoré by malo byť v takejto kvalite vlastne štandardom a za super neskutočný dokonalý zvuk.

LEGO® příběh (2014)

Až neuveritelné,od samého začiatku som to udsudzoval a nechcel som to vidieť,ale nakoniec som zistil,že tomu musím dať 4 hviezdy,lebo na tom vidíte tú prepracovanosť a nápady.Príbeh to má vlastne väčší ako nový Mad Max a týmto chcem aj pozdraviť 95% hodnotiacich filmu Mad Max,ktorým sa film tak strašne páčil.AHOJTEEEE! Eerything is awesome!!

Země zítřka (2015)

Super! Oplatí sa ísť do kina,Správne vyvážená rozprávka pre dospelých,Velmi dobre natočené,proste spokojnosť.Bohužial tu na CSFD už sa hodnoteniam pomaly ani nedá dôverovať.Tento film mal byť daleko za 75 percentami a to minimálne.