Bílá hraběnka (2005)

Zvažoval jsem mezi třemi a 4 hvězdičkami, nakonec jsem dal čtyři ovšem pořád si nemohu pomoct z filmu mám smíšený pocit na jednu stranu mě tam přišlo tolik nesmyslů , které už byly moc ale na druhou stranu tam bylo i něco co mě nadchlo.

Horší než smrt (2010)

Sprostá vykradačka,která byla přizpůsobena amíkům jako odpočinoková ptákovina dobrý ale nelíbí se mi že tak debilně obšlehli viz. scéna na záchodě ale nebyl to ani odpad ani na jednu dvě hvězdičky 3 55% ale anglická verze je 5* luxus

Červená Karkulka (2011)

Asi tím mnoho lidí překvapím ale mě se tento film celkem i líbil tedy až na ten konec já prostě si nemůžu pomoct a jak si lze všimnout z pžředchozích hodnoceních :o) prostě mě film většinou zklame pojašeným koncem zvl hollywood END. Určitě z toho šlo vymáčknout více ale nápad dobrej a prostředí příroda za sebe nevidím důvod dát 2 hvězdičky čtyři jsou díky Geryho a Max Ironse jinak tři+

Resident Evil: Afterlife (2010)

Nemůžu ani napsat svoje rozčarování a zklamání vím že tím asi naštvu hodně skalních fanoušků ale tenhle film je fakt brak no dobře zase až tak extrémě ne ale více krát už na to fakt mít chut vidět nebudu jednou a stačilo. První díl se mi naprosto líbil aod druhého už to šlo úplně dolů děsím se jestli přijdou z něčím dalším co to bude ta šunťárna.

Sám doma (1990)

Svého času jedna z oblíbených rodinných komedii, bylo to něco nového neotřelého skvělého dnes už na to po těch dvaceti letech kouká člověk jinak ale pořád si vzpomenu na duo trotlů Pesci a jeho kumpán :o) dva třetiřadí zlodějičci a kluk, který je štastnej že je sám doma :o) měli si raději vybrat jinou ulici :o)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Jako vždy 5 hvězdiček za efekty a některé luxusní scény které jsem si užil :o) ale jako vždy přijde ALE :o) První část filmu, která byla v anglii byla opravdu na 5 hvězd ale postupem se to až moc natahovalo a stávalo nezajímavé od vyplutí lodě žádné napětí jen jedeme někam do tramtarie semo tamo pár nadpřirozených kousků od černovouse UND DAS IST ALLES. O konci mluvit nebudu neměl absolutně šťávu až na ten humorný okamžik s tou opicí a že zase má svou loď ale to už ten konec nezachrání. Dokonce i ti dva padouši v předchozích dílech měli více vtipu než černovous :( film se marně snaží zachránit Depp s Rushem, který je jako vždy hraje Barbossu vynikajíc. Když pominu všechno co se mi na to líbí je to na tři slabé hvězdy.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Vynikající seriál postava Nuckyho vás absolutně dostane a vtáhne do děje a těšíte se na další díl skvělá dobová atmosféra ještě lepší dobová hudba , jediné co tomu seriálu škodí jsou často hluchá nic neříkající a naprosto zbytečná místa v jednotlivých epizodách , která se dala vyplnit lépe zajímavěji . Kostýmy herců skvělé :o) až lituju že ty saka a boty se už dneska nedaj nosit vypadalo to dost šik :o) Rozhodně doufám že Buscemi dostane pokud již nedostal nějakou cenuz a tento seriál, který díky němu dávám do svojí topky jeho herecký výkon smekám.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Bohužel nejslabší ze všech dílů. Snad jediné co na tomto filmu sem schopen ocenit byly pottrovic vlasy :o) jediný díl kdy se mi ten jeho sestřih líbil :o) OVŠEM kniha báječná ale film propadák začátek průběh závěr všechno. Dokonce i to znamení zla mě přišlo dost laciné. Odfláknuté ........... Opravdu znechucen jak z takového námětu který měli v podání 4 knihy jednoduše to zkrátím nemám slov :o((( tohle se jim nepovedlo.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Mě na každém Potterovi dopálí konec. Prostě mě pokaždé jako fanouška knihy dostane že rozhovor mezi brumbálem a Potterem je pár vět a tím to končí vysvětlení nikde a přitom na každém konci knihy se toho dovídáme o dost více . Konkrétně u tohoto dílu mě ten konec dožral stejně moc jako u relikvií smrti 2.part . Viz jak Potter rozbíjí věci brumbálovi v kanclu jak mu něco hustí do hlavy a potter už ho má plné zuby je toho ovšem více. Knihy s potterem mám rád a ty filmy mám taky rád ale jen kvůli hudbě a efektům jak jsem již psal v komentáři half blood prince dialogy a herecké výkony mě přijdou jako z telenovely. Je fakt že konkrétně v tomto díle Imelda alias Dolores naprosto luxusní psychopat a souboje na ministerstvu efektní podívaná něco co tu ještě doposud 1-4 díl nebylo. 5 hvězd to bez debat.