Saturnin (1994) (seriál)

Tak seriál je božský už jen díky tomu že tam zůstalo více scén , které ve filmu nebyly. Nemá smysl se opakovat . Jednoduše bez konkurenční zábava .

Robin Hood (2010)

S lehkým srdcem 4 hvězdičky do pěti daleko ke třem taky. Ridley Ridley Ridley :o( od Gladiatora jsou všechny tvoje filmy na jedno brdo :(:(:( Nepopírám že se mi to líbilo dobré obsazení nestabilní král, který mění názory z minuty na minutu popudlivý ano vyobrazení dobré i zbytek herců vynikající Cate. Ano to všechno ano. Dokonce i příběh o Robinovi něco nového neokoukaného TO VŠECHNO Ano , ale tak nějak ze židle mě to nenadzvedlo.

Pra pra pra (2000) (seriál)

Musel jsem zvednout z jedné na dvě hvězdičky :o) Ano Ano Ano , Pra Pra Pra je PRAchbídná kravina ale zase na odpad nebo jednu hvězdičku se mě to zdá kruté :o) jako ptákovina dobré na kouknutí u kafe :) Když to člověk nebere vážně a bere to s nadhledem tak musí člověk uznat že některé scény tam nemaj chybu a některé hlášky stojí za to.

Mezi vlky (2011)

No , no and definitely not. 55% Za prvé první půl hodina je naprosto nudná sentimentální začátek a pořád dokola že leží s milou v posteli to je mínus hvězdička . To že se letadlo zřítí fajn konečně se něco děje . Přežije jich sedm což je dobře pač stejně divák ví že někteří musí zemřít . To že se snaží zachránit to chápu přeci jen nikdo nechce umřít jen tak ALE a teď přijde moje oblíbené ALE.... Co mělo znamenat posledních 15 minut filmu a co teprve ten konec ? Příšernost jednoduše příšernost, kladně hodnotím že když řval na boha že to neskončilo tak že mu seslal helikoptéru nebo nějakou pomoct to by mě asi odvezli rovnou taky kladně hodnotím tu scénu jak se na konci utopil ten chlap , jelikož jen pár centimetrů a mohl se nadechnout jen kousíček ho dělil mezi životem a smrtí a to v člověku když si to uvědomí něco zanechá. Ale tak stupidní konec filmu to bych tentokrát bral i zavšivenej hollywood happy end než tohle . Pač to skončilo stejně drámo odříká par slov z otcovi básně a šmitec. Jednoduše sledujete 100 minut aby jste na konci zjistili že měli umrznout u letadla a byl by svato svatej klid .... Neeson je můj favor herec jeden v top 5 kvůli němu sem na to dokoukal do konce ale po druhý už na to koukat nechci a ani kdybych si měl vybrat mezi tímhle nějakou ptákovinou třetiřadou to raději vypnu TV.... zklamán zklamán a ještě jednou zklamán.

Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D (2011)

Ne Ne a ještě jedno NE. První fimfárum bylo nejlepší druhé se drželo ale už bylo slabší a třetí mě neoslovilo vůbec. Netvrdím špatné to nebylo oproti jiným příšernostem kterých je habakuk tohle špatné úplně není . ale pokud srovnám první fimfárum a toto jednoznačně je to někde jinde. Prostě a jasně všechny fimfára jsou koukatelná a vřele doporučuji ale kvalitně je to 1 STo procent druhé 75 procent a třetí už jen 50 % 4 už raději nedělat :o)

Rukojmí (2005)

50% Neslané nemastné . Film který by možná zaujal v roce 95,96,97 ale na rok 2005 už to bylo hodně slabé . Nápad možná dobrý ale vzhledem k tomu že nás tím hollywood pasíruje už dlouho tak tenhle film propadl a WIllis mě tam vyjímečně zklamal. Film jsem viděl v kině a zklamání včera jsem se na to koukal po sedmi letech a ještě větší zklamání. Tento film byl jednoduše krok nesprávným směrem.

Fimfárum Jana Wericha (2002)

Fimfárum je prostě Fimfárum. Knížka je knížka animák je animák, rád jsem se na to podíval nejvíce ze všech se mi líbil hned první příběh a nejméně asi Barka byla no moc strohá :) i když nepopírám že v každé z těch povídek jsem se zasmál. Fimfárum splnilo svůj účel a jsem rád že bylo vytvořeno. 80%

Hoří, má panenko (1967)

Tak my zhasneme a vy všechno vrátíte :o) Film do nitra české duše :o) Dobře vyšperkovaná komedie ,která nemá chybu . člověk se opravdu od srdce zasměje . úsměvné ale pravdivé tak bych to celé shrnul pět hvězd.

Megamysl (2010)

Naprosto dokonalý animák :o) není přehnaný přeplácaný plný klišé ale na odreagování a především pro děti naprosto vyhovující. 5 hvězdiček.

Kletba zlatého květu (2006)

Celkově tři hvězdičky megalomanský čínský projekt efekty sice pěkné ale je to už ohrané :( Jediné co hodnotím k dobru je konec , který konečně nedopadnul jako v hollywoodu . Fat Chow je herec , kterého hodně můžu takže taky pro mě jeden z důvodů proč se na film podívat a dodívat se. Rozpačité dojmy na 4 hvězdičky se mi to zdá hodně na dvě málo tři jsou akorát tak ani ANO ani NE.