I.Q. (1994)

Průměrné ale kouzelné , nejvíce tomu dávají šťávu staří pánové . Parádní oddechovka.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Jednička byla 100% dvojka byla 75 Procent a překvapivě trojka se mě líbila o něco více tak 80% . I když musím nechat že věcí které bych tomu vytknul je hodně a je to až už moc přehnanené více než třeba v jedničce. Tentokrát hlavní padouch Al je opravdu padouch , který si zaslouží být podělanej za to jak on podělává a Vincent zase utře tlamu. 4* hvězdičky

Aladinova lampa (1986)

Každý herec občas natočí něco. Jak už tady někdo psal a ztotožňuji se s tím jako 8 letej kluk sem to opravdu žral více méně všechno s Budem a Terencem i tohle bylo skvělé v tu dobu dneska už opravdu ne.e ... pořád je to ten slabší soudek z jeho legendárních kousků ala Piedrone.

Také andělé jedí fazole (1973)

mám rád buda stará dobrá škola Italiano špagety ale tohle byl krůčk vedle Gemma jako parťák mu nesednul . Když to porovnám s jeho jinými počiny tak tohle sem bez přetáčení ani nevydržel křivdil bych kdybych napsal že to bylo úplně celé špatně ale povedená byla tak jedna čtvrtina filmu. 3 hvězdičky jen z úcty k Budovi , protože je to skutečně o kousíček jinak dvě . Tentokrát rozhodně doporučovat nebudu .

Agatha Christie's Poirot - Smrt na Nilu (2004) (epizoda)

Tak narovinu Smrt na na nilu s Ustinovem mám o parník raději , herecky a celkově výpravou, avšak Suchet jako Poirot není špatný když se odprostím od původního zpracování a budu to hodnotit jako samostaný kousek tak dám 4 hvězdičky . milovníkům detektivek vřele doporučuji koukatelné a rozhodně to pro fandy nebude ztráta času.

Královna Viktorie (2009)

Nenáročné , příjemné komorní dobré herecké obsazení a zároveň i herceké výkony. 80% určitě časem zase rád mrknu.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Na efekty paráda herecké obsazení dobré Long jako "poseroutka" bráno s nadsázkou prosím, se k Willisovi hodí a Willis zase ve velkém stylu zachraňuje svět. První past a tato 4 patří k mým oblíbeným , kde vystupuje postava Johna McClana. Nutno podotknout že všechno vybuchuje všechno hoří nikde nezůstane kámen na kameni všechno co se dá zdemolovat a zničit bude zdemolováno a zničeno :) návrat ke klasickým hollywood přitaženým střílečkám kdy desítky kulek minou hlavního hrdinu.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Kreslený seriál jsem měl celkem rád a když přišlo tohle tak jsem se neváhal na to podívat a můj dojem ? Praštěné střeštěné jednoduše Chipmunkové tady snad mám jediný problém a to je s hlavním hrdinou Jasonem Lee nějako mi jednoduše nesednul, Na efekty dobré . Suma sumárum 60 procent. Spíše pro mladší ale neurazí jako jednorázovka při volném odpoledni.

Stydlivý polda (2000)

Liam patří do mé topky herců ale tento film ať už se v něm člověk snaží najít aspoň něco na tři hvězdičky nenajde a zároveň nepochopí jak se mohl nechat dotlačit do něčeho takového a to nemluvím že v tomto díle hraje i další herec který sice do mého TOPU nepatří ale patří do širšího výběru herců, které uznávám a o Sandře nemluvím. Jednou a dost. Nezáživné , nudné ... a především výkony nulové ... nemám co více dodat

Muž proti muži (2006)

Uvažoval jsem mezi třemi a čtyyřmi hvězdičkami a nakonec jsem se rozhodnul pro čtyři sice je pravda že film se mi nejvíce líbil v první části kdy jsou v horách všude bílo sníh super kamera záběry a konec byl taky docela dost pozoruhodný takže tyto dva faktory u mě rozhodli . Liam a Brosnan celkem zajímavé duo fandíte oběma :)