Muž, který chtěl být králem (1975)

Pro mě na dlouho zapomenutý film. Velice dobrá klasika, na kteoru se dá koukat, 5 hvězdiček oprávněně navíc mojí dva oblíbení herci za "mlada".

Propadlí lásce (1997)

Tak na tuhle komedii bych zapoměl. Asi protože byla naprosto průměrná pár vtipných momentů se najde a Meg Ryan jako zákeřná a zhrzená se snaží ale je to opravdu na 3 hvězdičky jako oddechovka proč ne ale nevybočuje.

Jízlivě tvůj (2013) (seriál)

Ian :,, Když jsem měl tohle naposledy na sobě dal mi nějaký mladík svoje telefonní číslo , myslím že bych mu měl zavolat." Derek: "Uvědomuješ si ale že mu už bude kolem šedesáti" Scéna " Hip-Hop thursdays" kde Ian rozdává letáky v luxusní róbě člověk nesmí nevidět :-) Koncert Iana a Dereka, tak tohle bych chtěl mít za sousedy. Je pravdou že tento Sitcom stojí jen na hereckých výkonech těch dvou a v jiném podání by to bylo průměr až podprůměr ale to nemění nic na tom že sem si těch šest epizod zamiloval. Klobouk dolů smekám a nemůžu jinak naž za 5*

Vězeň (2009) (seriál)

A máme tady hodnocení :-) Začnu hereckým obsazením a to se naprosto a dokonale povedlo pak tady máme Village a to se taky povedlo po vzhledové stránce krásné městečko ale pak tu máme děj a to je mírně problém snažil jsem se najít to nejvhodnější slovo pro ten guláš , který ve všech 6 částech zažijete . Je to podle mě moc překombinované logicky nelogické a když už se vám zdá že chápete smysl toho či onoho činu ukáže se že to vlastně logiku nemá. Ve finále tomuto seriálu dávám jen tři hvězdičky a to přesto že spousta věcí v seriálu byla povedená tři silné hvězdy ale ta čtvrtá je moc moc slabounká. Snad jen závěrem že na tento seriál se opravdu nedá koukat jako na od dechovku ale je potřeba se na to soustředit.

Vražda v Orient expresu (1974)

Nikdy bych nevěřil že to napíšu ale tentokrát jsem rád za dabing Finneyho hlas jsme tentokrát nerozdýchal . Jinak bez výhrad 5* nemám co bych filmu vytknul snad až jen na zbytečně natáhnutých prvních 20 minut filmu. Jakmile Orient vyjede začíná báječný koncert s naprosto fantastických a úžasným koncem. Právem klasika.

Kung Fu Panda 2 (2011)

První díl se mi rozhodně líbil více. Nevím jak to popsat ale postrádal jsem tam kouzlo prvního dílu.

Jack a obři (2013)

70% procent. Efekty a pár celkem kokatelných scén jinak jako celek to stálo za nic dalo se z toho vymáčknout více. Rozhodně po druhé na to koukat nebudu. Když to porovám s jiným Fantasy tak tohle mě teda ze židle nezvedlo.

Hitchcock (2012)

Dávám 4 hvězdičky, Hopkins alias Hitchcock dobře namaskovaný a perfektně zahráno Helen to stejné . Největším kamenem úrazu je nuda a šeď , nijak nevybočuje nijak nenadchne nijak neosloví . Jen další film, na který kouknete protože vás zajímá o čem bude ale po druhé už není důvod na to koukat. Čekal jsem od toho mnohem mnohem více. bez Hopkinse a Mirren bych přemýšlel nad 2-3 hvězdami.

Nespoutaný Django (2012)

Nemám slov, 5 hvězdiček a prosím o Oscara pro Waltze. Quentin se překonal. Jediné co se mi nelíbilo bylo posledních 20 minut ale jinak koncert od začátku do konce.

Paralelní světy (2012)

Nejradeji bych dal jen dve , protoze se me film po dejove strance absolutne nelibil ale shlednuto ve 3D a dobre efekty takze 60%, po druhe uz videt nechci. Nechci tomuto filmu krivdit ale skutecne krom efektu jsem tam nemohl najit nic co by stalo za to.