Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Zapnul jsem, viděl jsem nedokoukal jsem. Bohužel tento film není asi pro mě nenašel jsem tam nic co by mě nadchlo zvedlo ze židle nebo se mi líbilo :(

Smrt jí sluší (1992)

Tak na tenhle film jsem zapoměl jako na smrt :o) Tato komedie prostě nemá chybu :o) Já do tebe vidím :o) a jiné milionové hlášky. Trio Streep Willis a Hawn nemaj chybu. Vřele jen mohu doporučit. 5 hvězdiček

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Původně jsem chtěl dát pět hvězdiček ALE potom jsem koukal i na třetí a čtvrtou sérii dál jsem se prozatím nedostal a od odchodu Gideona ten seriál hodně špatně stravuji a navíc už je to dalším a dalším dílem vyčpělé a opakující se. Takže jako celek 4 hvězdičky ovšem první dvě serie naprosto parádní dobře zvolení herci nebudu popírat spousta klišé a spousta kecání to bez debat ale to je v dnešní době v každém seriálu . Rád sem na to kouknul rád se podívám na další díly .

Mr. 3000 (2004)

Průměrná komedie neurazí ale nijak nenadchne.

Vlkodlak (2010)

Přemýšlel jsem jaký komentář napsat, abych vystihnul celý názor na film a důvod mých tří hvězdiček. Nejlépe do napsal TheMaker pod jeho komentář se mohu podepsat. Herci vybráni perfektně hudba dobrá atmosféra taky ale děj a celkově film neslané nemastné už jsem ke konci i čekal na konec a to nemluvím o dalším mínusu že sem na to musel koukat s dabingem což taky trošku znehodnotilo hodnocení. Film mohl být velkolepý bohužel opět to ztroskotalo na tom že to do pazour nechytnul ten správný člověk. Takže dalších 119 minut nudy a jedeme dál.

Válka Bohů (2011)

Krom krásných těl bohů a semo tamo nějakého pěkného efektu je film absolutní zklamání, jak jsem nadával na souboj titánů tak tohle je pro mě horší o nějaká ty procenta. chaotické a až na pár soubojů nudné a válka titánů s bohy ? tak tomu sem jen říkal pořádná fraška. Jak už podotýkám a píšu skoro všude svého fanouška si to najde tomu věřím jen já jím nebudu. 3 hvězdičky a doufám že už to po druhé vidět nebudu muset. I když za zmínění stojí Rourke nezklamal a obstál to je jedno z mála pozitiv filmu.

Obřad (2011)

Nápad dobrý, obsazení taky dobré provedení ..................... Colin byl moc prkenný a konec stál za starou bačkoru. Z toho filmu se dalo vytáhnout více o mnoho více. ohodnocení odpovídá jako ve škole prostě to bylo jen Dobré. Hinds a Hopkins parádička. To že Hopkins vykřikuje Baal je sice super ale co z toho když už tak nějaké vysvětlení něco cokoli ............ Navíc na jednu stranu tam ukazují že ten démon má moc ale nakonec ho položí týpek , který v nic nevěří a z ničeho nic si uvědomí ano mám víru ..... a ještě k tomu v okamžik kdy je k němu přitisknutý asi jeden z top ten zloduchů pekel. Takže hůra lemra a zase zkaženej večer pač konec filmu mě opět oddělal .

Máme papeže! (2011)

Zklamán :( hodně moc zklamán... trailer byl pěti hvězdičkovej film je tak na tři :( Přeceněné a ještě jednou přeceněné . Očekával jsem od toho více , spousta prázdných nudných míst. Ano uznávám že scény s kardinálama byly dobré scéna s cvokařem taktéž ovšem to nemění nic na faktu že celkový dojem z filmu byl hodně špatný. Jak říkám v traileru bylo všechno nejlepší z filmu a zbytek stál za starou bačkoru.

Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (seriál)

Ty vaše forky jsou pěkně vypečené :o) Tady komentáře nepomohou 100% a zlatá klasika právem. Tady by člověk musel hodinu psát pochvalné věci k tomuto večerníčku což nemá význam protože se snad nenajde nikdo kdo by na tento večerníček jako děcko rád nekoukal :o)

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

Asi takto kdybych měl hodnotit jistě pane ministře a ano pane premiére tak tady budu muset dát 3 hvězdičky :o) Ovšem všichni starostovi muži je trošku něco jiného než britkomi ,na které si nenechám sáhnout :o) Díky dabingu naprosto skvělá zábava rád sem na to koukal , až mě zamrzelo že sem na pár let na seriál pozapomněl. 5 hvězdiček .