• Thriller

Oni (2008)

Na zabitie chladneho vecera postaci, avsak nic svetoborneho sa nekonalo. "ONI" nic noveho neponukli . Pri pozerani som mal dokonca taky pocit ze tento film som videl snad uz stokrat. Vsetky sceny, cely dej aj zaver, to vsetko ste mohli vidiet v skoro kazdom podobnom filme. U mna je to tak 2.5 . Co mozem pochvalit je dobre zvladnuta atmosfera. Myslim ze reziser z toho vytazil maximum a preto sa priklanam k 3.

Within the Woods (1978)

Myslim ze k tomuto snad nieje co dodat. Sam Raimi a vynikajuci Bruce Campbell v tejto nultej casti len potvrdili preco je cela trilogia EVIL DEAD moj najoblubenejsi 'horor'

Vymítač ďábla (1973)

Tazko mi je tento film hodnotit. Neviem kto cital knihu, ale je to moja najoblubenejsia kniha zo vsetkych. Bohuzial vo filme dost toho velmi dobreho z knihy chyba. Tak ci tak dam 5 za skvele dielo vseobecne

Smrtelné zlo 2 (1987)

Moj najoblubenejsi film vseobecne, na ktorom som vyrastal, ktory poznam naspamat a kvoli ktoremu som na zakladnej dostal nejednu poznamku do ziackej knizky kvoli citacii z filmu a hadzanie sa o zem ( ked ruka utoci na Asha v kuchyni ) :)))))