• Thriller

Děti (2008)

co sa mi na tomto pacilo asi najviac je, ze konzervativne britsko dokaze natocit film ktory naozaj nieje vhodny pre kazdeho. pribeh kde deti zabijaju rodicov, hm fajn. ale to ze prave rodicia (akykolvek rodinny prislusnik ) musi siahnut na zivot dietata ked chce prezit. . . . a neda sa povedat ze by mali na vyber a uz vobec nie sposob akym to vykonat . . martyrs, ktory je pasovany za velmi brutalny film sa myslim prave v tomto, filmu children nemoze rovnat. v ostatnom vsak zaostava, lebo si myslim, ze sa z toho dalo vytrieskat este trocha viac.

Mučedníci (2008)

Brutalita popretkavana naozaj originalnym nametom. Je to ako sledovat dva pribehy dvoch hlavnych hrdiniek ktore na seba nadvazuju. A uz ked som si myslel ze toho bolo dost a ja pozeram zase jeden obycajny pribeh sialenej rodinky v tom prislo nieco co doslova vyrazilo dych Aj ked si osobne myslim ze zas az tak strasne krvave a brutalne aby sa to nemohlo vysielat v beznych kinach to nebolo. To je ale vec nazoru. Film skoncil a ja som len lezal v posteli a hodne dlho som cumel do blba a rozdychaval to co som prave videl. Genialne !!! Bravo a jedna obrovska poklona tomuto dielku

Mamka & taťka (2008)

Psychopaticka rodinka na mna zaposobila velmi pozitivne. Stale mam vsak pocit ze tomu nieco malinko chybalo. Film vsak predcil moje ocakavania a bol prijemnym spestrenim vsedneho vecera.

Ledová smrt (2006)

Celkom slusne. Je naozaj pravda ze poslednych par rokov europsky horor daleko predstihuje ten americky.Hororove klise citit v kazdej situacii ale ako celok bavi.

Pokoj v duši (2009)

Pozeratelny slovensky film. Takych je naozaj velmi malo. Ak by sa nejednalo o 'nas' film tak 3 hiezdicky len taky fukot. Kazdopadne herecke vykony si tie 4 pravom zasluzia.

Stmívání (2008)

omfg. tak nesympaticka herecka ( preboha ziveho ona za celych 120 minut nezavrela drzku. kazdy zaber a ona rozcapenu gambu a kuka jak puk) a tak trapne a naivne herecke vykony spojene s totalne nudnym ubulikanym pribehom ktory nemoze byt zaujimavy ani pre male deti. katastrofa. jednu * davam len kvoli tomu ze som videl uz aj horsie. tento film vrelo neodporucam

V temnotě (2008)

Napriek minimu nedostatkov, vyborny horor a mozem len potvrdit slova ostatnych, ze zacinam inklinovat k spanielskemu hororu. Uz teraz sa neviem dockat na dalsi. A to krasne prostredie v ktorom sa film odohrava. Parada !

Lovci lidí (2008)

Film ktory nieje nicim originalny, postrada akekolvek napatie. V niektorych momentoch reziser uz uz vytvaral dobru atmosferu a vzapati ako lusknutim prsta to zase cele upadlo do podpriemeru. A scena ked sa hlavna hrdinka behom par sekund nauci strielat z luku ( zhotoveneho z kusu dreva ) mi doslova vyrazila dych.

Pod kůží (2008)

Neviem ci tento film si zasluzi vebec tie dve hviezdicky. Herecke vykony slabe, pocit napatia vyvolavalo len to, kedy to uz konecne skonci. A ten kameraman si mohol ten chaos odpustit pretoze to bolo natocene hodne zle. cely film nebolo nic poriadne vidiet. Zaver bol jedno obrovske klise. Efekty na urovni filmu C kategorie. mozno tak scena s odrezanim ruky bola celkom unosna. Prihliadnuc na nizsi rozpocet a to ze som to dokazal dopozerat do konca tie dve dam

Jezero smrti (2008)

Tak realne a uveritelne . . Dva roky som robil v anglicku a musim konstatovat ze v kazdom z tychto mladikov som videl anglickeho teenagera. Klobuk dole. Film ktory ma "prispendlil" do kresla a drzal v napati az do sameho zaveru. Trochu skoda toho predvidatelneho konca, ktory bol ale na druhej strane nevyhnutny aby bola pointa a pribeh dopovedany. Vrelo odporucam. Odkaz ktory nam tvorcovia zdeluju mi nedava na vyber pri mojom hodnoteni. Jasna 5