• Thriller

Rec 2 (2009)

Velmi solidne pokracovanie vynikajucej jednotky. Vsetko nasvedcuje tomu ze by mala byt aj tretia cast, uz sa neviem dockat..80 %

Prokletý ostrov (2010)

Milo prekvapeny, ale zaroven troska sklamany. Vyborne prostredie, dobra hudba, velmi pekne spracovane, vynikajuci vykon DiCapria. Toto vsetko su velke plusy prekliateho ostrova. Bohuzial mi bolo naservirovane to, co som uz niekolko krat videl, aj ked treba pripomenut ze inym sposobom a rozhodne lepsim ako filmy tomuto podobne. Niekedy mi to pri tychto filmoch pride ze som 2 hodiny pozeral uplne zbytocne, v tomto pripade to rozhodne neplati. Aj ked nepatri k filmom ktore sa daju pozerat viac ako raz, rozhodne to stoji za to.

Halloween (2007)

ach jaj. tak strasne ma to nebavilo ze sa to neda ani opisat. niekedy je naozaj dobre nechat klasiku klasikou

2012 (2009)

vizualny orgazmus vs scenaristicka frigidita. na jednej strane stoji ohromne obrazove galapredstavenie a na druhej strane nezmyselna dejova linia. herecke obsadenie kludne mohlo vyzerat takto - Arnie, Sly, Van Damme a doplnal by ich Dolph Lundgren. John Cusack v ulohe "posledneho akcneho hrdinu" ktoreho nezastavi absolutne nic ani samtona matka priroda. Urcite vsak film ako taky stoji za pozretie ale zdoraznujem ze len a len kvoli vynikajucim efektom, ktore ( budem sa opakovat ) su naozaj uchvatne. A teraz hadanka: aky je najlepsi liek na pomocovanie sa ? odpoved: koniec sveta. no ja sa asi zacnem posravat... 60%

Cesta (2009)

vyborne postapokalypticke scenerie su najvacsie pozitivum tohto snimku. dobre herecke vykony, skvely viggo. bohuzial samotna atmosfera film celkom potopila. velmi som sa tesil a dostal som slaby odvar toho, co sa dalo z tohto filmu vydolovat... snad nabuduce

500 dní se Summer (2009)

Prijemne prekvapenie aj ked musim povedat ze z romantickych filmov som uz trocha vyrastol. Kazdopadne ma uchvatil realny pohlad na lasku, vztahy atd. dalo by sa povedat ze som sa v niektorych situaciach priam videl. co mozem vytknut je zobrazovanie najvacsej zamilovanosti a lasky presne tak ako v kazdom jednom filme a to strasne "crazy" parik so strasne "crazy" zazitkami.. to fakt nemusim. no a subjektivne ( a to zdoraznujem ) v celku nesypmaticke herecke obsadenie. tak ci tak, prijemnych 70 percent

Spolek nemilosrdných (2009)

totalna vykradacka vreskotu + i know what you did last summer... ziadna originalita, ziadne napatie. nevedel som sa dockat kedy to skonci.

U-Turn (1997)

no skoda ze som na U turn nenarazil skor, ale kazdopadne dobre ze som na neho vobec narazil. vyborny film a sean penn hra ako o zivot. dokonca mozme vidiet jennifer lopez s malou prdelou :) pekne

Symptom Pandorum (2009)

the descent vo vesmire. aj tak by sa dal oznacit tento snimok. urcite sa oplati pozriet. dobra atmosfera, dobre prostredie. jedine co mozem vytknut su miestami slabsie herecke vykony a velmi maly doraz na podstatu celeho tj. zachranu ludstva. ale aj tak velmi slusne sci-fi.

Paranormal Activity (2007)

Nechodte na to do kina. Som strasne rad ze ja som na tom nebol. Neviem si predstavit aka ukrutna nuda to musi byt. Na horor si clovek musi vediet spravit atmosferu a dokladne sa na to pripravit. Robim to tak vzdy. Cize po 23 hodine, sam, tma, dobry zvuk ( idealne sluchatka). No a po splneni tychto pre mna zakladnych podmienok mozem pokojne prehlasit ze som sa pri paranormal activity obcas celkom aj bal. Prva polovica filmu bola sice slabsia, v druhej uz napatie a strach z neznameho na celkom slusnej urovni. Paranormal activity je ako robeny cez kopirak s blair witch: zlo prichadza v noci, kazdu noc sa stupnuje az na koniec vrcholi. Chcem sa vsak podakovat tvorcom za to ze po dlhej dobe ma s filmu natacaneho "handy" kamerou nebolela hlava. Konecne ziadny traslak v ulohe "kameramana". Pre mna osobne celkom prijemne prekvapenie. Rada na zaver: Nesnazte sa vyjebat s demonmi.