• Thriller

Maniak (2012)

Frodo Bublik a jeho handycam. Absolutne zbytocny a nudny film, ktory od uplneho odpadu zachranilo poslednych 10 minut. Babiky, lahke zeny a parochne - neskutocna nuda, ktorej korunu nasadil ten, co vymyslel ze Frodo si zahra v 'dospelackom' filme. Nakoniec samozrejme nesklamal, aj v tomto snimku sa objavil s prstenom v ruke. Hura!

Insidious 2 (2013)

Podstatne slabsie ako kapitola 1, v istych okamihoch to na mna posobilo hodne lacno. Stale vsak solidny horor. Insidious je skvelym navratom k starej klasike. Co mi ale mierne prekaza je, ze z neho citim moju srdcovku Poltergeist, zvlast v niektorych scenach a detailoch mam dokonca pocit bohapustej vykradacky.

Očista: Anarchie (2014)

rozhodne o nieco lepsie ako jednotka, hlavne z filmu viac citit prave tu zvratenost, ktoru samotna ocista predstavuje. Na 4 hviezdicky tomu ale nieco chyba

Home Sweet Home (2013)

velke sklamanie. obrovska nuda od zaciatku az do konca. fakt som mal problem to vobec dopozerat cele. Neviem co bolo horsie, ci pomaly, nudny a nicim nezaujimavy uvod, kde sme videli len 15 minutove obliekanie sa alebo nudny, predvidatelny zaver.. sucit s postavami absolutne nijaky, napatie detto. ten film skratka nemal absolutne nic okrem velmi pekne zariadeneho domu... takto to nepojde. pre mna jedna velka nuda

Očista (2013)

obrovska skoda ze z tak dobreho napadu nevytrieskali viac, nic ine sa neda na to povedat. Napriek tomu, ze tento originalny napad postrada nejaku logiku, nic to nemeni na fakte, ze je originalny a velmi ma pobavil. Skoda toho prevedenia. Hrozne lahko sa dalo odhadnut co bude nasledovat, kazdy jeden krok postav filmu bol jednoznacny a citatelny. Napriek tomu by som este raz vyzdvihol napad, ktory bol rozhodne skvely.

Gravitace (2013)

Zas jeden klasicky nadhodnoteny CSFD film. Uz som si pomaly zvykol, ze pred filmom, co ma hodnotenie 80+ sa musim mat na pozore. A je to tu. Netvrdim, ze film to bol zly. Vizual filmu bol skvely, hrozne sa mi lubila kamera. Ale dej nijaky, sympatie alebo sucit s hrdinkou nulovy, dokonca ani ten herecky vykon ma nejako nepresvedcil. Cely film som cakal, kedy sa teda udeje uz to nieco, co ma takpovediac 'zatlaci do stolicky' a vyvlola vo mne ten 'wau'efekt ktory tu pri mnohych komentarov vidim. A ono to nakoniec doslo.. boli to zaverecne titulky. No neviem teda ci ozaj som uz ja divny, alebo dnesnemu divakovi staci par efektov a idu sa z filmu priposrat. Hvezdy davam 3, aj ked mam stale pocit ze este nadhodnocujem prihliadnuc na moje momentalne pocity z filmu.

American Mary (2012)

no dost slabe to teda bolo. cakal som rozhodne viac po precitani niektorych komentarov. Pribeh neucelena zlatanina. Co to vobec bolo za film? o com to bolo alebo chcelo byt? A k tomu vsetkemu hlavna hrdinka, ktora sa spravala tak, ze v podstate dostala to co si zasluzila.

Insidious (2010)

Navrat k 80-tym rokom alebo Poltergeist 2011. Prvych 45-60 minut filmu bolo priam dokonalych. Takto som sa bal naposledy pri REC, ci DESCENT. A to musim povedat, ze nemam rad "ducharske" filmy, pretoze ma vacsinou nudia. Trosku skoda tej zaverecnej casi, bola trochu zdlhava a uz nie tak strasidelna. Za normalnych okolnosti by som hodnotil 4*, ale kedze doslova milujem horory zanrovo z 80-tych rokov a tento k nim smelo "zaradim", nieje nad cim rozmyslat.

No Through Road (2008)

Tazko sa hodnoti. Naozaj film z C kategorie. Nizky rozpocet badat okamzite, co by az tak samorejme nevadilo, kedze mam rad akukolvek alternativu. Ale tak nelogicke a stupidne spravanie sa postav som snad este nikdy v zivote nevidel. Herecke vykony stoja tiez za hovno. 30 % je moje hodnotenie s prihliadnutim na to, ze si vazim kazdy nekomercny film

Počátek (2010)

pre mna osobne najvacsie sklamanie za rok 2010. nuda, nuda a este raz nuda.