• Thriller

District 9 (2009)

velmi zvlastny film. dej je tak prosty a jednoduchy. v podstate tam ziadny dej nieje. stupidne vyzerajuci mimozemstania, film ktory si priam koledoval o maximalny prepadak. ale bolo to natocene tak skvelym sposobom, ze aj ked to pripomina robot jox, e.t. atd jedna sa o mimoriadne dobry film. oplati sa pozriet

Gran Torino (2008)

Dalo by sa povedat ze pre mna je toto smrtelne spojenie. Nemam moc rad tento typ filmu, nemam dokonca ( az doteraz ) ani moc v laske Clinta Eastwooda . . mal som co robit odhodlat sa pozriet si to. A spravil by som velku preveliku chybu keby som sa tym nechal odradit ..Skvely film plny emocii, sucheho humoru, napatia. To co u inych filmov nemam rad : zatrpknuty stary dedulo, na sklonku zivota sa meni v dobraka, buduje nove vztahy ... Tu to fungovalo priam kuzelne. Parada. Rezisersky a herecky vykon Eastwooda bol famozny. 92 %

Karanténa (2008) odpad!

nehnevajte sa na mna za tento moj pocin ale toto je jednoznacny odpad. a viete co ? film som nevidel a vidiet nechcem. prosim nenicte filmy ktore original stoja naozaj za to.

Zrcadla (2008)

film na jedno pozretie.

Ledová smrt II (2008)

naozaj slabsie ako prva cast. hodne slabsie

Ať vejde ten pravý (2008)

ked sa na to pozeram ako na horor, uff. ubohe az tragicke. Ked sa na to pozeram ako na dramu, tak pani moji, klobuk dole. Velmi emotivny pribeh v peknom prostredi

Ratatouille (2007)

nemam ale naozaj nemam rad animovane filmy a preto ich nehodnotim lebo by kazdy dostal odpad :) tento ma prekvapil a svojim sposobom to malo nieco do seba..

Proroctví (2009)

Nieco medzi rodinnym filmom, sci-fi, akcnym, mysterioznym, rozpravkou . . :) tazko to opisat. mozno ak by sa drzali len jedneho zanru, mozno by som hviezdicku prihodil. Na jednej strane trosku detinsky pribeh, na druhej strane prave to ho robilo zaujimavym. Pekne vizualne a zvukove efekty, to je asi najvacsie plus. Atmosfera tak isto celkom slusna. . .Velka skoda poslednej pol hodiny, ktora bola naozaj az trapna. .

Jmenuji se Bruce (2007)

Cakal som vselico, ale ze to bude naozaj tak dobre, to som teda necakal. Je mi jasne ze tento film moze pobavit len a len Bruceovho fanusika. Kde tu sa objavi herec z Evil Dead, vela hlasok a niektore naschval velmi podobne sceny, z ktorych si tymto vlastne robi prdel PARADA Guan-you, Guan-me, Guan-di. Guan-di is his name.