Resident Evil: Odveta (2012)

Zachránila to hudba a cepíny! :D Nevím, kde vzali 117 minut, když to trvalo jen kousek přes hodinu a půl (cca 95 min.).

Austrálie (2008)

"A já tě uslyším! :)" Pěkný konec.

Gran Torino (2008)

Uff... Úžasná podívaná, Clint vynikající! 94%

Počátek (2010)

Opět mám velikánské dilema! Tři - čtyři - pět... Nápad dobrý, hudba, jako vždy vynikající - zimmerovská. Takže Počátku dávám **** :)

Gamer (2009)

Já bych to zpřístupnil od osmnácti let! Ta anonymita na internetu: Když si na začátku drátu píše se sexy jednadvacetiletou brunetkou či blondýnkou - ani neví, zda-li není vymyšlená, zda-li opravdu takto vypadá... ale ve skutečnosti na konci drátu si chatuje obézní padesátník v propoceném tílku, co stále a jen požírá hamburgery s hranolky a Colou... jak tomu ve třiceti procentech dopadá (alespoň v těch podprůměrných seznamkách), je to tristní! Každý si musí uvědomit s kým si píše, kdo je na druhé straně - to platí hlavně pro teenagery. Trochu zbytečný film, samej kýč v tom filmu byl. Dobré hity tam byly - hlavně "Sweet Dreams" ale od Eurythmics - nemusím Marilyna Mansona... hned na začátku filmu; piano bylo brilantní. Námět "asi prej" dobrej. Gerard Butler zazářil a i trochu ten Michael Carlyle Hall byl... dobrej celkem (ale Dexter je strašný!). Ten Castlův/Hallův baráček mi připomnělo pražské metro C stanice Střížkov :D Konečně, že je GAME OVER! Jedna hvězdička - aby se neřeklo, že jsem zlej :P

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Sexistické, gagaovistické a moc americké řecké báje... Nevím, co na to říct - HRŮZA A BĚS!