Predátor: Evoluce (2018)

Black musel vědět, že to bude průser. Finále celkový dojem trochu zachránilo, ale nedokážu pochopit, jak moc se nepovedlo CGI. To totiž místy vypadá jak z ranku filmů od SYFY. Predátoři od Antala jsou lepší film, bohužel.

Venom (2018)

Hardy se snaží, ale to je tak všechno. Tupý film z ranku Ghostridera, kterému se akorát podařilo vydělat prachy, což absolutně nechápu, ale respektuju. 50 %

Orel Eddie (2016)

Viděl jsem to už asi 10x. U těchto typů snímku jsem při hodnocení téměř vždy mírný, protože to téma mám hodně rád. I když je Orel Eddie plný klišé, tak díky skvělému obsazení, soundtracku a poselství se jedná o jeden z nejlepších filmů svého žánru. "Odkud se vracíš, mladý muži? Z olympiády!"

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Proč se to jmenuje Grindelwaldovy zločiny? Místy nepřehledná akce, trapné zvraty, zato geniální hudba od Howarda. Depp a Law neměli ani prostor něco zahrát. Jednička byla o fous lepší, a to už je co říct. 60 %

Alfa (2018)

Z předem odsuzovaného snímku se vyklubalo jedno z největších překvapení roku. Skvělá kamera, výprava a sympatické obsazení udělaly z Alfy parádní jednohubku, kterou ocení nejen pejskaři. 70 %

Grinch (2018)

Příjemná oddychovka, která vůbec neurazí. I když je snímek převážně určený dětem, tak i dospělí si najdou své momenty, u kterých se pobaví. Jako rodinná vánoční pohádka nový Grinch v klidu obstojí. 70 %

Bohemian Rhapsody (2018)

Čekal jsem oscarovku, dostal jsem jednohubku. Škoda. Ale i tak povedený film. Rami Malek v roli Mercuryho skvělý! 70 %

Nebezpečná laskavost (2018)

Paul Feig namíchal příjemný koktejl mysteriózního thrilleru a komedie, který ani na moment nenudí. Snímek, který má necelé dvě hodiny, šlape a nabízí divákovi jednak příjemný pohled na sympatické herecké obsazení a jednak všudypřítomný humor, jenž se v tomto žánru zase tak často nevidí. I díky němu lze odpustit trochu bláznivé a zamotané finále, které lze vidět v Mission: Impossible. Jen víc takových filmů!

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Trapná variace na Castle na zabití! Hvězdu dávám za Soňu Norisovou, která se aspoň do role hodí.