• Pohádka

Rychle a zběsile 6 (2013)

Jako já mám rychle a zběsile 6 rád a kdykoliv bych si ji rád zase někdy pustil ale to s tím že upřímně to pro mě tady přestává být už rychle a zběsile, jako vždy když vidím jak v prvním díle si povídají Dom s Brianem o pouštních válkách v té restaurace si vždy říkám kdyby ste věděli co vás zachvili čeká, zachvili potáhnete přes celý Rio de janero velký trezor kterým zničíte půl Rio de janera, pak se tu budete nahánět s rampovýma autama, budete se honit s tankem, pak se umislně srazite autama budete skákat z jednoho mrakodrapu do druhého pak budete střílet harpuny otáčet rukou torpéda, a ujíždet tepelně navaděným střelam a pak tu budete blbnout s magnetama a pak možná poletíte do vesmíru, ale teď zpátky k šestce jako ono je to fakt dost pestrý, děje se tam toho hodně je tam hodně automobilových scén a ty scény sou natočené fakt dobře a máme tady fakt fajn partu zase a sem strašně rád že se tu vrátila Letty, objevily se tu častěji ty duo souboje které já mám fakt rád ale upřímně už je to tu docela často přitroublá ta akce a občas sem už musel vypnout upřímně mozek, a jako do rychle a zběsile dávat tank, rampový auta už podle nebyl tak dobrý nápad ale jako sem rád že tu byl aspoň jeden fakt pěkný povedený závod v provozu a ta úvodní jízda na začátku u té propasti a jako zakončení trilogie 4 až 6 dílů to bylo dobré. Ale někdy fakt dobré hlášky a někdy i humor a na tu scénu na té aukci s těma autama nikdy nezapomenu 😅,   můžu změnit názor v jedné věci kterou tu připíšu, je to pro mě rychle a zběsile se vším všudy, beru to prostě jako akční zábavu

Ještě rychlejší a zběsilejší (2015) odpad!

Chápu že je to jen parodie a nepopírám že párkrát sem se zatlemil ale těch pár zatlemení je moc slabých na spravení rekapitulace, když sem si to pustil nebo když sem o tom filmu vůbec jen slyšel sem si myslel že se bude jednat o nějaký vedlejší film serie rychle a zběsile který bude blízký starým kořenům rychle a zběsile ale spletl sem se je to opravdu strašně trapné a docela nudné, sral mě ten humor hrozně, snažilo se to tvářit vtipně ale mě to vtipné Teda vůbec nepřišlo a docela nechápu co si to dovolily natočit, takhle zesměšnit rychle a zběsile to snad nemyslí vážně, normálně za těma filmařema co to natočily by měl jít strašit duch Paula walkera a vůbec bych se nedivil kdyby jim Vin Diesela s Dwaynem johnsem za tohle šli rozbít hubu, ten děj byl prostě strašně děsnej a navíc je tu opravdu velmi málo automobilových scén a ty co zde sou, sou podle mě docela blbé. Rozhodně nedoporučuji na tohle koukat a zbytečně tak ztratit hodinu a a půl svého života a ani nechápu co má znamenat ta scéna na začátku titulek, jako reálné nepovedené záběry při točení téhle píčoviny???

Vítr v kapse (1982)

Tenhle film bude navždy legenda, tohle je asi můj nejoblíbenější starý český film. Fakt mi to ukázalo tu komunistickou dobu že to bylo fakt někdy hrozné v té době a bylo to těžší, že plno věcí na které sme dnes zvyklí a bereme je jako samozřejmnost dříve vůbec nebyly. Děj je fakt hezký tofi s Vaculíkem je fakt povedená výborná dvojka, zažívají fakt spoustu dobrých i nešťastných chvíli a fakt sem se i zasmál a docela sem i brečel, ten konec je fakt asi nejsmutnější konec celé České filmové kinematografie a je to asi nejvíc co sem kdy plakal u filmu a to já plakal asi jen po čtvrté u filmu, já u filmu nebrečím takže tento film je fakt moc dobrá práce 👍👍👍. Zaslouží si mnohem lepší hodnocení. Ten kdo tento film kritizuje nebo mu dal odpad mě fakt hrozně bolí

Babovřesky (2013)

Hm ať si každý říká co chce za mě je to prostě fajn komedie. Nechápu proč všichni řeší herecké výkony, komedie nejsou od toho aby herci podávali nějaké velké herecké výkony ale aby to pobavilo, mě se děj celkem líbil a sledovat ty sousedské vztahy jak kvůli nějakému drbu začnou proti sobě sousedi válčit a mít jeden problém za druhým byla fakt prdel 😅. Kamera nebyla vůbec špatná a docela sem se i zasmál, prostě svěží letní komedie s dobrou hudbou a vesnickou atmosférou a pan troška umí najít vždy fakt pěkné lokace oproti ostatním. Oni ti neherci často bývají lepší v tom že to prostě vypadá reálnějš a umí tu scénu neherec reálnějš a vtipnějš zahrát než nějaký profesionální herec

Kameňák 3 (2005)

možná byla chyba ve filmové stopáži která je zbytečně moc dlouhá stačilo kratší dobu a hned by to bylo lepší, ale i tak pan troška aspoň opět se snažil hledat a vymýšlet něco nového a nevymýšlel každou blbinu, pořád dobrá dávka vtipů hodně z nich sem vůbec neznal.  Prostě jen tvrdím že to snáší prostě zbytečně moc kritiky

Kameňák 2 (2004)

Opět mě docela leze na nervy ta kritika, druhý díl mě snad bavil eště víc než první, a můžu pochválit pana trošku že je vidět že se aspoň snaží vymýšlet pořád nový humor a hledat a vymýšlet nové vtipy a nedává tam každou píčovinu jako filmaři 3 a 4 dílů prci prci prciček. Po shlédnutí opět lepší nálada, byl sem pobaven a smál sem se

Kameňák (2003)

Nechápu proč je to tak kritizované, za mě je to fajn komedie, nepopírám že někdy je to opravdu trapné a že je to zdlouhavé, pan troška to natočil trochu moc dlouhé měl dát kratší časomíru ale i tak mě to bavilo, já se Teda smál a s radostí se někdy kouknu zas a navíc je mi nespravedlivé že tohle se kritizuje asi protože je to české ale některé díly prci prci prciček sou několika násobně trapnější a nudnější ale lidi je chválí no protože Amerika

Ready Player One: Hra začíná (2018)

S kámošem sem na tom byl v kině tehdy no ale to byl takovej nezapomenutelnej zážitek kterej mi každý může závidět. Ono to bylo fakt tak pěkně udělané, ukázka toho jak může jednou vypadat budoucnost, vypadá to úplně jak film kterej je někde z roku 2060 z budoucnosti, několik filmu prostě v jednom, ten scénář je fakt úžasnej ani sem nevěděl že to bylo podle knihy, a to sem se ani nezmínil o tom že v kině to bylo 3d ale to je panečku fakt nezapomenutelný zážitek.

Jeskyně (2005)

No no no neměl sem nikdy větší problém se  rozhodnout kolik hvězdiček tomu dát, dejme tomu že bych dal tak 3 a půl hvězdičky že ty 4 které sem tomu dal sou takové jako mezi 3 a 4 hvězdou. Jako ten začátek takový moc jednoduchý a pak najednou sme v současnosti a nevíme jak a kdy ale prostě se někde najde nějaká jeskyně a vyšlou tým to tam prozkoumat začátek docela tajemný a ste takový v rozpacích jak to ve skutečnosti bylo a co v té jeskyni na naše hrdiny bude čekat. Ale ty postavy jako sou takové těžko zapamatovatelne no prostě nebyly to až tak dobří herci ale obrovský problém byla ta kamera, ta byla tak blbá vůbec sem se nemohl vyznat jak kde naši hrdinové sou jak který kde je jak se tam dostal co dělaj kde sou jak se tam na místo někam dostali atd. Té akce sem čekal více ale jako byla tu byly tu dobré scény interiér jeskyně nevypadá vůbec špatně je to rozmanité kde všude se tam naší hrdinové pohybují v té jeskyni a napětí tu bylo jen občas někdy ale toho strachu tam moc nebylo, jako jo občas si říkáte kde co tam bude, co se týče lekaček já se lekl asi 2 krát což není moc ale i tak sem byl zvědav jak to dopadne, pár věcí co pochválit tu rozhodně je zápletka filmu je zajímavá, dej taky není nejhorší, ten pocit že se neví co se stalo s těmi vojáky na začátku a co tam viděli je taky zajímavý a mutanti taky nebyly špatný i když tam nebyly až tak dobře vidět, i když ten střed byl trochu nudnější ale začátek byl dobrej a pak to ke konci jak se snažili se tam z té jeskyně snažili dostat byl taky parádní, i když mě taky hodně sralo jak naši hrdinové se vůbec nebáli měli furt takový poker faces, něco se stalo skoro to neřešili a jen řekli co se stalo a zkusili nějaké vzorky prozkoumat. Ale i tak to snáší se mi zdá docela moc kritiky, na jedno zkouknutí to bylo dobré, nelituji hodinu a půl sveho času, docela mě to bavilo

Vlak do Pusanu (2016)

No ty blaho tak to je pecka. To si zaslouží tak 90% nechápu proč to má jen 72 a není to ani v žebříčku nejlepších ani nejoblíbenějších, já vám říkám zabránější a napnutější sem snad u žádného jiného filmu takhle nebyl, to je snad jeden z nejlepších nejen hororu ale i filmu co sem kdy viděl, do teď mi padá čelist, není jediná věc co bych tomu filmu vytknul, no mě ta délka filmu tak rychle utekla no kde já s tou chválou eště můžu začít, ten příběh a děj je velmi nádhernej, postavy sou fakt velmi simpatický a fakt si jich plno do teď dobře pamatuji, zapletka filmu je fakt velmi zajímavá, ale taky když se na to koukáte v době kdy byl fakt eště dost covid a opatření tak tohle vás rozhodně uklidní tak jako mě co hrozného se za globální katastrofu může stát že nějakej covid byl vlastně nic. Prostě ta kamera jak krásně byla natočená ta akce to bylo něco senzačního, ta pěkná atmosféra a asi jen jedna lekačka, nedbá to prostě na jednoduché scary momenty a jednoduché lekačky, nechá vás to prostě hezky plynout napínavě tím dějem a máte strach o naše hlavní hrdiny neustálý. Líbí se mi i ten děj který je jak na houpačce jednou se daří jednou ne, jednou to vypadá nadějně pak zase ne a stačí jedna malá chyba a nepozornost a hned se vše posere, takové zvraty kdy nevíte jak to bude dál no prostě jeden z nejdokonalejších filmů co sem kdy viděl fakt klobouk dolů před režisérem scénaristou štábem i Korejcum, je vidět že filmy umí točit výborně, je to asi rok a půl co sem to viděl ale fakt filmový zážitek z tohoto filmu ve mě přetrvává. Nechápu lidi který tento film kritizují ty ať se jdou zahrabat do země