Chata (2019)

Chudáci děti přijdou o matku díky tatínkovy nové pizdy. Děti zjistí, že pizda není obyčejná pizda nýbrž cáklá pizda a otec idiot je a ní nechá pár dní na chatě úplně samotné. Shrnul bych to jako "cáklá pizda úřadující na chatě!" A teď vážně. Film si drží atmosféru už od začátku a následná gradace je velice fajn. Práce s kamerou taky na jedničku a i herecky je vše ok. U konce jde dost cítit inspirace osvícením, nebo mi ho připomněla hudba? Kdo ví, ale ende je fajn. Ne pro všechny samozřejmě.

He Never Died (2015)

Tohle Henrymu prostě sedí. Zabíjí jen pohledem. Moc povedená černá komedie, která baví od začátku do konce. Příběh je jednoduchý, ale tady nic dalšího prostě není třeba, funguje to perfektně. Krve mohlo být klidně víc, ale nevadí, já se touhle jízdou bavil skvěle.

Věznice 77 (2022)

Filmy z vězeňského prostředí jsou prostě vždycky fajn a tohle je taktéž hodně solidní počin. Absence čů*áků v pr*elích vůbec nevadila, spíš naopak.

Vyvrhel (1991)

Skvělý po všech stránkách. Na režijní debut neskutečná pecka, o tom se může některým leda zdát. Začínající Viggo je záruka kvality.

Superpozice (2023)

Superposition aneb Když se ti ztratí Nemo, měl bys ho radši najít. Solidní dánský mindfuck! Dobře natočený I zahraný. Dobrý námět a jeho potenciál nebyl využit na 100%, ještě by šlo určitě něco vymačkat. Sice konec mohli udělat trochu jinak, ale i tak jsem celkem spokojen.

Monolith (2016)

Když pominu, že ta matka je úplná kráva, tak je to docela slušně natočený kousek "lidé vs technologie". Ale na druhou stranu, kdyby nebyla taková kráva tak to vydá sotva na kraťas. Ve finále to auto from the future Za to vůbec nemůže.

On se bojí (2023)

"Ten střep z hlavy bychom měli vytáhnout." "Dobře, ale nebude to krvácet?" "Ano, krvácí to." "Krvácí?!" "Krvácí to málo, nezemřeš, věř mi můj otec vykrvácel." Tenhle film se vyráběl nejspíš pod těžkýma drogama! Je to něco mezi šílenstvím, artem, bizárem a skvostem. Těžké vůbec hodnotit, to se musí vidět. Beau je posera Co má koule. Ne, on má opravdu velké koule! Cesta z jeho bytu, který je mimochodem na té nejlepší ulici ze všech ulic, za matkou se změní v něco opravdu nepopsatelného! Film odsejpá, nenudí, dobře se na to dívá, ale kroutit hlavou budete často, opravdu často. Tohle dílko nebude pro každého. Movie from the other space.

Mroží muž (2014)

To byl zas bizárek. Táhne se to jak štrůdl a když do něj kousnete, hned se jde s*át! Mrož vypadá celkem dobře, pointa vzala nohy Justina na ramena a zmizela. Měla sebou vzít i Deppa.

Girlhouse (2014)

"Myslím, že bude potřebovat terapii!" Kanadský kousek Girlhouse, nám ukazuje, že ne vždy se vyplatí dělat do "pornoprůmyslu". Takže se vy*er na only fans nebo přijde loverboy. Za mě celkem kvalitní slasherovina s pěknýma holkama. Stopáž je delší, ale není čas se nudit ani chvíli, protože je pořád na co koukat. Kozičkama a prdelkama se to tady jen hemží. Záporák je správný retard, ale taky poctivý sadista! Mordy šlápot jsou fajn a je jich dost.

Rumah Dara (2009)

Výživný a Šťavňaťoučký! Ačkoli béčkovitostí se nešetří, v tomto případě odpuštěno. Tím myslím například pár nepovedených záběrů a pár nesmyslů. Akce začíná pomalu "nahned" což se mi líbí, proč se s tím párat. Povedený atmo, solidní gore a ultra cáklá pizda ala matka dvěstěletá, která byla tak moc naspeedovaná, že ji málem vypadly oči. Dost creepy výkon! Prostě řežba! A vyzdvihnout musím ještě kameru a některé záběry, respektive úhly, paráda.