Edi (2002)

Tak tohle je hodně silný kafíčko a určitě nenechá jedno oko suché. Na polský film to působí dost "světově". Edi je snad jedna z nejlepších kladných postav co jsem kdy viděl. Sice je to o zvyku, ale když tomu (stylu jakým je to natočeno) člověk přijde na chuť, je to víc než skvělý film. Je to tak jednoduché až je to extrémně složité. Žij teď a tady! Žij svůj život!

Dealer (2004)

Zapni si deep mode, ten film je na heráku!

Caveat (2020)

Na nízkorozpočtový, komorní snímek to má atmosféru jakou můžou kdejaké "horory" jen závidět. Ale chápu,že pro někoho to místy může být nuda. Já se bavil celou dobu. A creepy matka je bonus jako prase..

Brotherhood (2010)

Přijímací "rituál" bratrství se vymkne kontrole, díky malému omylu a jedna noc změní vše. akce začne a už neskončí, film sází hlavně na postavy a jejich chování v dané situaci. Skvěle zahráno i natočeno.

What Josiah Saw (2021)

Celkem solidní mysteriózní thriller nikoli však horror. Celkem dobře se na to dívá a film je rozdělen na 3 kapitoly což je ve finále velké plus. Za řeč taky stojí solidní twist(y), které nás nechávají na pochybách. Navíc jsem nečekal, že se v jednom filmu potkají terminátor t1000 (terminátor 2)a John Connor (terminátor 3). A co že to Josiah viděl?

Vesper Chronicles (2022)

Velice zvláštní kousek, ale postapokalyptický svět, který vytvořili je celkem fascinující. A i když je stopáž trošičku delší tak se na to dobře dívá. Za mě solidní postapo sci-fi drama a na nějakou tu krev dojde taky.

Chaos (2005)

Marný to úplně není, ale jak tak čtu hodně se tady v hodnocení přehání. Amatérský remake, kde hraje dobře jen jeden jediný herec a holky dobře křičí. 2 Brutální scény jsou dost málo, ale na druhou stranu look 70's se povedl.

Dobrý časy (2017)

Pattinsonek zachraňuje retardovaného bratříčka velice zajímavým způsobem a dostává se do ještě zajímavějších situací. Robert se s tím moc nepáře a je schopný udělat prakticky cokoliv když se naskytne možnost. Role mu sedla skvěle a jak je vidět, docela si to užíval. Parádní kousek, chvílemi napnutý jak struna. Vypíchnout se musí i hudba, která přidává na atmosféře.

The Offering (2022)

Na komorní záležitost, celkem solidní počin s atmosférou. Natočeno hezky, herecky také zvládnuté, samozřejmě nechybí klasická klišé, ale to není na škodu. Relativně fungující horor.

Babylon (2022)

Geniální!