Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

STAR WARS je elita medzi sci-fi. Ako stará trilógia, tak aj nová. A Epizóda I je začiatok celej ságy, ako by som ju mohol kritizovať? Rád by som privítal novú trilógiu. Dúfam že sa dočkám.

Quentin Tarantino's Star Wars (1998)

Totálna kravina. Jednu hviezdičku len preto, lebo milujem STAR WARS a to kopanie do gulí bolo srandovné.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Veľmi zaujímavý film. Zbrane, pekné ženy, zombie, veľa krvi...ešte raz veľa krvi.

Suprhrdina (2008)

Ako pozerám, hodnotenia nič moc. Ale keď zoberiem do úvahy dnešné paródie, tak si táto zaslúži ****. Nie je to žiadna sláva ale keď porovnám Superhrdinu napríklad s paródiami ako Děsnej doják či Velkej biják tak vidím veľký rozdiel. A bolo tam veľa srandovných (nie úchylných) scén.

Legenda o opilém Mistrovi (1994)

Prvý diel som nevidel ale tento bol naozaj super. Jackie Chan nemá chybu. A opitý Jackie je ešte lepší. Výborné kung-fu bitky s trochou humoru sú proste super.

Želvy Ninja (2007)

Skvelý film so starými dobrými korytnačkami. Jedinávec ktorá sa mi nepáčila bolá celková temnota. Celý film bol dosť tmavý a ninjov si pamätám trochu inak ale inač super.

Monstrum (2008)

Tento film je výnimočný a výborný. Skvelý nápad sa zmenil na skvelý film. Pár minút naviac a mal by 5*.

Mamma Mia! (2008)

Rozkošná komédia s krásnymi pesničkami, skvelou Meryl Streep a tak super atmosférou že som si ju musel zopakovať hneď na druhý deň. Beriem to ako príjemný relaxačný prostriedok na vyčistenie hlavy a nejaká kamera alebo zlý scenár mi môže byť ukradnuý.

Italský hřebec (1970) odpad!

Tak takúto kravinu som nevidel už pekne dlho. Od porna to má ďaleko a od filmu ešte ďalej. A ten tanec na konci! Pre boha! Odpad je slabé slovo. Fuj!