• Krátkometrážní

Život pod vodou (2004)

Andersonovi filmy jsou prostě jiné a já mám jeho styl hodně rád. Nepochybuji ani minutu, že i za 50 let bude patřit do zlatého fondu kinematografie.

Velká ryba (2003)

Nechápu to srovnávání ku Forrestovi v každým druhým komentáři. Tohle je úplně jinde. Skvělý Ewan se svým úsměvem a Steve v roli básníka.

Black Books (2000) (seriál)

Výborné první díly zřejmě nasadily laťku příliš vysoko, o to více pak vynikaly slabší momenty.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Nevim proč jsem vždycky fandil víc těm virům a bakterím. No a ta zlomenina !!!!! Ta byla jasně nejlepší.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Rimmer je jasně nejlepší a háže neskutečný hlášky. Ovšem (IMHO) kvalita jde neuvěřitelně dolů po prvních sériích. Tohle se prostě nemělo nastavovat.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Absurdní skeče, které se dostávají až za samotnou hranici geniality. Já osobně mám nejraději výkony Erica Idlea a Michaela Palina v rolích úlisných, rozesmátých moderátorů estrádních show - k nezaplacení.

Ajťáci (2006) (seriál)

U první série jsem smíchem vyslzel asi celej kýbl slz - neskutečný. Chris a Richard jsou výborní, stejně jako Mistr Morris.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kritika společnosti (nejen té americké) je nejsilnější zbraní tohoto seriálu. Musím vyzdvihnout český dabing, který velmi pomáhá.

Dokonalý trik (2006)

Překonat Memento? Nemožné! Tak počkat, přece jen se to Christopherovi povedlo. Nezbývá než zatleskat (ano, ve stoje).