Appaloosa (2008)

Hodně sinusoidovitý, vystupňovanejch míst neni moc, hluchá místa převládají, ale minimálně postavy jsou správně westernově drsný; Harris, Mortensen i Irons tohle prostě umí.. Renée mi dost vadila, i když to taky klidně mohlo být postavou, kterou ztvárňuje.. Na druhou stranu atmosféra parádní a nečernobílost šerifa je taky žánrově dost ojedinělá :)

Čistá práce (2008)

Slabší start, ale o to líp vůči němu vypadá závěr :) Guy Ritchie to není, ale i tak je to poctivá londýnská gangsterka :)

Immortal (2004)

Nevim jestli si tou přílišnou digitalizací tvůrci pomohli, minimálně na mě to působí hrozně nepříjemně.. Jinak děj dost podivnej, pro milovníky egyptský civilizace možná zajímavý, mě to opět spíš vadilo.

Sbohem, baby (2007)

Na tenhle film se chystam podívat už pár let a konečně jsem se k tomu teď dokopal, rozhodně to stojí za to. Dobrý obsazení, perfektní zápletka, slušně udržovaný napětí. Není to přesně můj šálek čaje, ale i tak jsem si to užil.

Pozemšťan (2007)

Jedna místnost, jedna konverzace a přesto neskutečně zajímavý, originální a detailisticky perfektní.

Domácí mazlíček (2008)

Z mýho pohledu přesně tak hloupý jak by člověk o holce z playboy housu čekal.. Vymejšlet k tomuhle dialogy nemuselo bejt vážně moc složitý..

Dostaňte agenty Bruce a Lloyda (2008)

Vážně jsem čekal dobrou porci zábavy jako u Dostaňte agenta Smarta, kterej se mi vážně líbil, ale z tohohle jsem byl dost zklamanej.. I tenhle nepříliš dokonalej scénář má daleko větší potenciál než jako pouhá variace na Pata a Mata.. 1.5*

Chůva v akci (2010)

Jackie stárne, je to znát, ale i tak je pořád schopnej udělat zábavnej film.. Spousta nerealističností, rodinná složka dost šablonovitá a předvídatelná, ale pořád je to pěkný, vcelku svižný a místy navíc dojemný dílko.

Superbad (2007)

Na teenagerovskou komedii zatraceně dobrý, má to spád, má to děj a hlavně to má moc pěknej příběh. Kdyby se v podobnym stylu točili všechny tyhle středoškolský vypatlárny, tak je vůbec nemam za podřadnej žánr..

Zvláštní škola (2008) odpad!

Hodnotím neúplný film, ale já to vážně nezvládl dokoukat; snažil jsem se, ale sledovat tohle bylo už od několika prvních minut dost velký utrpení..