Případ nevěrné Kláry (2009) odpad!

Drama? Ha, tak to těžko. Porno? Spíš. Nebo možná erotický film.. Příběhy od Viewegha mi přijdou strašně šablonovitý, což mi vytvořilo jistou averzi, která mě ovšem chrání při sledování takovýhle snímků před zblbnutím.. Neviděl jsem žádný herecký výkon hodný vyzvednutí, snímek jsem navíc shlédl v angličtině, která byla tak nepřirozená, až to bolí. Rád bych dal alespoň 1 hvězdu za sympatické obsazení, ale prostě nemůžu.. Nemůžu.. Kdybych chtěl hodinu a půl koukat na sračky, tak jezdim s hovnocucem..

V Bruggách (2008)

Kromě zjištění, že Brugy jsou největší prdel světa, mi tenhle snímek dal i pořádnou porci zábavy.. První půlka mě neskutečně bavila a dostala do správně veselé nálady (kontrasty temné minulosti x vtipný hlášky na adresu Brug), o to víc mě pak ale spražila půlka druhá, umělecky nereálná, o to více ale působivá. Děsivě fascinující atmosféra se mi dostala hluboko pod kůži a pět hvězd musím dát i přes fakt, že mi konec přijde nezavřený a to nemám zrovna rád.. Trailer vypadal o poznání akčnějš, ale to že je ten film jiný než jsem čekal, ho v tomhle případě v mých očích pořádně zvedlo..

Válka nevěst (2009) odpad!

Anne Hathaway mám docela rád, ale to nic nemění na tom, že jsem občas s nevírou sledoval, jestli ty dialogy myslí vážně.. Přeslazená debilní slepičárna..

Vzhůru do oblak (2009)

Začátek absolutně bezkonkurenční - život, vzpomínky a osamění starého muže - 100%, zbytek trošku zapletenej a některý dialogy a scény mi přišly až moc na-děti-zaměřený, ale za ten konec to musím odpustit - pixarovský animáky vždycky dokážou to, co se normálně nepovede ani hranýmu filmu - vehnat mi slzy do očí.. Možná jsem citlivka, ale tak to prostě je.. Navíc předfilm Partly Cloudy byl pro mě velice příjemným překvapením, i když jsem ho už viděl, jako rozehřátí působil velice pěkně ;)

Pan Rosnička (2005)

Poslední dobou Cagea zrovna nemusim, už je pro mě trošku okoukanej, ale tady je mi vážně sympatickej.. Film pěkně plynule probíhá, žádná extra třída, ale na mě to působilo opravdu hezky a relaxačně.. Konec patetickej, ale těch pár minut odpustím ;)

Nezničitelní (1960)

Audrey je roztomilá, ale ty dialogy jsou divný, zvraty v chování postav nelogický a závěr (SPOILER ALERT) s nekonečně indiánama, pár bělochama a neohroženýho bráchy s koltem?! Ale no tak..

Střelec v ohrožení (2007)

"Neakční akční film.. Přidejte trochu propracovanější historie a "coolovosti" hlavního hrdiny, pár opravdu akčních scén a může z toho být alespoň nějaká zábava.. Takhle to jde snést jen proto, že je to relativně krátký..

Blade (1998)

3,5* - nelíbí se mi jak se Wesley zubí, ale zbytek je celkem slušný akční průměr..

Blade: Trinity (2004)

Akce slušná, zbytek horší: "Našli jsme kousek jeho pancíře a z toho jsme zjistili, jak vypadal..." =(

Odpor (2008)

Drama zoufalých lidí bojujících se všemi a proti všem.. Craig i Schreiber velice charismatičtí, výborná hudba..