Battlestar Galactica: Plán (2009)

Dovětek k jinak parádnímu seriálu. Nic víc a nic míň. Kde v seriálu našli filmaři trochu volnýho místa, tam nacpali scénu a sestřihali The Plan. Je to trochu smutný, do jak bezatmosférový situace se tady dokázalo původní napětí a dokonalost Galacticy dostat.. 2,5*

Číslo 9 (2009)

Po spoustě nadšených komentářů a pozitivní kritiky jsem čekal trošku něco jinýho, příběhově lepšího, tohle bylo prostě příliš jednoduchý.. Bum pic a všechno je zas jak má být.. :-/ Hmmm. Ale když vynechám dějovou stránku, akce jsou perfektní a animaci se taky nedá nic moc vytknout, i když to není zrovna můj šálek čaje.. 3*

Náhradníci (2009)

Slušná akce, slušná myšlenka, ale z mý strany po filmu bohužel žádná eufórie jako u starších Bruceových filmů..

Chceš mě, chci tě (2009)

Hodně prvoplánový, ale i tak to dokázalo způsobit lehkej úsměv a dobrou náladu..

Zakletý vrch (1999) (TV film)

Hlouposti, nelogičnosti, nesmyslnosti a ani hercům jsem jejich texty nevěřil..

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Je to sice pěkný, napínavý, zábavný, atd atd, ale atmosféra i hudba mi přijdou jak absolutní vykradačka galacticy (jsou stylově zatraceně stejný), a i když vykrádaj ty nejlepší věci, tak to nebudu tak lehce trpět - jestli mi něco maximálně leze na nervy, tak je to právě neoriginalita. A taky je v každym díle nezanedbatelný množství mrtvejch míst... SPOILER ALERT: Myslím, že nejsem jedinej, kterej už od konce čtvrtýho dílu věděl, že se ta loď jede ke slunci jen nabýt, a tak mi celých prvních 30 minut dohadování, kdo z ní vypadne, přišlo jen jako mrhání mým časem.. Takovejch momentů bylo doposud víc.. *** Přinutil jsem se dívat se na další a další díly, docela to i šlo, nebejt ovšem zas osmýho.. NEXT SPOILER ALERT :) Vytáhnout cestování časem bránou už v osmym díle?? Tak to mi zavání sakra velkym zoufalstvím.. 2,6*, ale zaokrouhlim to dolů :)

Gamer (2009)

Pro mě docela průměr.. Začátek docela slibnej, ale jak se to postupně rozplývá ve hromadě vyblitejch pseudofuturopočítačovejch slov, přestávalo mě to bavit.. Herci sympatický, ale třeba muziku v pozadí jsem ani nepostřeh, tak byla nevýrazná.. Navíc celý to prostředí realita/virtualita pro mě bylo zpracovaný dost neuvěřitelně.. Sečteno podtrženo, 3*

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Jsem teprve na začátku a možná je předčasný hodnotit, ale i tak mě příběh dost zaujal a já se vážně pořád těším na pokračování..

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Slušná sranda, Megan je hot, trošku dlouhý, ale jinak pohoda, závěrečný titulky taky zajímavý.. You zombitch! :D * . * . * . * . * P.S. Ten českej název Bacha, kouše!, to jako vážně nebo si nějakej trouba dělá srandu?

Spaceballs (1987)

Odkazy na dobové scifky zajímavý, ale tenhle snímek vážně neni muj šálek čaje, hvězdný války mám moc rád, ale tohle mě potěšilo asi jako rána do hlavy, nejvíc mi vadilo neustálé připomínání a odkazy (raněný kamereman, koukání na sebe sama v televizi) na to, že je to film, jinak příběh sám o sobě by byl vcelku stravitelnej.. Znovu to vidět nemusím..