S nasazením života (1993)

Tenhle film jsem viděl jako dítě, pak ho dlouho marně hledal (v domění že tam hrál Ford docela neúspěšně hledal), a až teď na něj konečně narazil a bohu za to dík.. :) Jako kluk sem z toho byl docela odvařenej, teď už to pro mě tak silnej zážitek nebyl, ale pořád je to velice nadstandardní thriller, u který ho mi vadil tak maximálně dabing, a to taky jen trochu..

Valiant (2005)

Docela infantilní průměrná záležitost, ale jako pohádka dobrý a co je nejlepší, tyhle holuby a sokolové fakt byli.. Minimálně za to poučení o mě dosud neznámých dějinách musím dát hvězdičku navíc..

Generace X (2005)

Fakt nevim, tyhle divný filmy mi dycky trochu odvaří mozek, a vážně nevim, co si o nich mám myslet, protože jsou opravdu divný... Ale na to, jak moc je to divný, se mi to asi dost líbilo.. :-/ Jo, asi jo.. :)

Černej Dynamit (2009)

Člověk kterej tomu nedá pět hvězd by na to ani neměl koukat :) Absolutní perla béček poslední doby, božsky dokonalá záležitost vtěsnaná do ani ne hodiny a půl, mrtvoly, kung-fu černoch a skvělej starej rock šitej přímo na míru.. Mlask! Oh, Black Dynamite!!

New Police Story (2004)

Parádní akce, napínavá, realistická i zábavná, fakt dost dobrý, škoda jen, že i v tomhle jinak skvělym snímku musej bejt některý nelogický scény - např. autobus: akčně skvělá podívaná, ale vážně by (SPOILER ALERT) desítky lidí v autobuse bez řidiče jen čekali, až je někdo zachrání a nebo až tam všichni umřou? Ale jděte..

Chaos (2005)

Statham drsnej dost, začátek se mi fakt líbil, ale druhá půlka šla pěkně do háje a konec? Radno mluvit.. Ale jako lehčí film na deštivý dny, proč ne..

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Zdejší hodnocení mě vážně zaráží. Není to zrovna klasický drama, ale ty dvě hodiny utekly, ani jsem se nenadál, Travolta i Washington jsou uvěřitelný a dost dobrý a navíc se mi taky dost líbil styl kamery. Navíc se mi zdá, že lidi kteří si stěžujou na nestřílející snipery nedávali pozor - snipeři mohli dostat tak maximálně ten pár zlounů v řidičský kabině, zbytek viděli jen přes malý okýnka na konci vlaku a nikdy by si nemohli bejt jistý že dostanou všechny, tak proč by si měli lajznout nějaký polozabíjení.. Dal bych 4*, ale mam pocit, že si film zaslouží větší hodnocení než tu má, tak to kompenzuju 5.

Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (2009)

Příběh mi přišel až moc historickej (rozuměj jako z dob, kdy byly všichni superhrdinové hrozně proamerický), ale na druhou stranu animace se mi fakt líbila, což se u podobných animáků nestává příliš často. Má to spád, není to dlouhý, navíc se tu objeví snad všechny maškary, který kdy DC vymysleli :)

Zombieland (2009)

Wow, tak tohle je teda jízda. Bavil jsem se parádně, od začátku až do konce; stylová muzika a zombie kousky lítající na všechny strany - super! Navíc sympatický postavy (Woody Harrelson rulez), rozmanité zombíkoničící nástroje a spousta do-kolen-dostávájících hlášek.. Paráda..

Jedinečný (2001)

A co že to má horší triky a tuctovou hudbu? Jet Li je tu dobrej, Statham taky, akční scény slušný a délka tak akorát => Zábavy dost a dost..