Yamakasi (2001)

Parádní oddychovka, moc jsem od toho nečekal a mé očekávání to nejen naplnilo, ale i předčilo :D Je to hezký, rychle to utíká a pěkně se na to kouká, to mi k odreagování stačí.. 3.5*

Dracula 3000 (2004) (TV film)

Bóóže, čekal bych, že filmy podobnýho ražení se přestanou točit v 90.letech minulýho století :D A stejně.. Takhle stupidní dialogy se nevidí, jen co se mi podaří sestřihnout jednu z těch nejsměšnějších scén, hodim si jí na profil :) Každopádně loď plující do karpatský galaxie nebo kam? Omg..

Malý Velký Bojovník (2010)

Jackie Chan hraje pořád skvěle, dějově se toho sice moc nestane, hlavní hrdinové pořád jen někam jezděj, utíkaj nebo jsou chycený, ale akční scény jsou i tak hezký. Ten závěr mě ale fakt dostal..

Zakázané království (2008)

Pět hvězd kazí jen zapojení toho mladýho amíka.. Nádherný exteriéry a kostýmy, senzační příběh.. 4.5*

Obávaný bojovník (2006)

Parádně sledovatelná choreografie a soubojový scény, jedna radost na to koukat.. :) Pěknej je taky vývoj postav a morální poučení, jenže o to tu přece ani tolik nejde..

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Parádní sranda, zvlášť scéna s deštníkem a ty viktoriánský narážky :)

Stalo se (2008)

Takový lehce nadprůměrný hodnocení? Vždyť v tomhle filmu je všechno - tísnivá atmosféra, sympatický herci, katastrofa vyhlazující lidi a taky happyend (ten úplnej konec jsem nějak nepochopil, tak za konec pokládam předposlední scénu :)) 3,5*

Znamení (2002)

Film slušně hrající na atmosféru, dokud se neobjevili mimozešťani jako viditelný postavy, byl jsem napjatej jak struna, ovšem ani jejich přítomnost mi ve finále nevadila zas tak moc..

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Mam docela hluboce zakořeněný předsudky vůči francouzskejm filmům, ale ještě pár podobnejch kousků a určitě vymizej.. Perfektní akční scény, ta parkourová choreografie je senzační a bitky jsou taky vyvedený fakt dobře.. Některý scény (odrazy plamenů v očích po výbuchu) jsou vyvedený dost umělecky, neni to zrovna muj šálek čaje, ale tady to na mě působí dost pozitivně.. Každopádně slušná jízda od začátku do konce, nevšiml jsem si žádnejch hluchejch míst, dobrá zábava, kterou si určitě někdy zopakuju..