Ostře sledované vlaky (1966)

"Tvůj tatík byl nejlepší strojvůdce na oblasti našeho ředitelství, za jízdy vyhodil topiče z vlaku" :)

Yamakasi 2 - Velká výzva (2004) odpad!

Bez pardónu, je to pro mě velké zklamání a hanobení le parkouru jako sportu...

Pirát silnic (2007)

"Kočko domácí, Delfíne skákavý jdeme na to " :) 3*

Casshern: První samuraj nového věku (2004)

Těžce se hodnotí co jsem vlastně viděl. Po vizuální stránce to byla naprosto úžasná věc, ale není to nic platné oproti poněkud roztříštěnému zdlouhavému příběhu, kterým jsem se musel občas prokousávat. Akční scény, jsem zas na druhou stranu hltal jak malý a byli opravdu preciózní. Koncem mě film naprosto překvapil, měl hlubokou myšlenku a odkaz! Parádní film, ale max. 3*

Speed Racer (2008)

Tak to byla bomba! Nedával jsem tomu velké naděje, ale jsem ohromen. Taková široká plejáda barev chrlící se z obrazovky přímo na Vás, mi vnucovala myšlenku rozsypaných upgradovaných lentilek na ten nejbarevnější koberec. Záběry kamery byly dokonalé a při závodech mě o to víc vtáhly do děje. Po skončení filmu mi najednou přišlo, jako bych měl nasazené sluneční brýle a venku se zatáhlo, vše bylo najednou vymalované slabýma pastelkama. Film mě neskutečně bavil, především z té vizuální stránky, tak i té dějové.... 5*

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Škoda, že Turteltaub pokračoval v daném tempu a nevyšvihnul pomyslnou laťku výš. Místy zábavné Rileyho hlášky mě bavily, nepřebily však někdy nesmylné počiny hlavních hrdinů. Příjemný oddechový filmek.. 3*

Suprhrdina (2008)

Čím víc se blížil SUPERHERO ke konci tím víc upadala jeho úroveň. Tvůrci nás mohli ušetřit některých nechutných scének (např. trapná prdící scéna). Ovšem narážka na Toma Cruise byla vskutku geniální, proto 2*

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Už jen proto, že se černoch objeví v ruském vězení, kdesi na sibiři mezi převahou bílých v kontrastu s událostmi, které se v Rusku v posledních letech dějí a to hlavně přistěhovalcům a lidem s jinou barvou pleti, mě zajímalo jak se vše nakonec vyvrbí. Příběh je to zajímavý , škoda že ten konec je moc happy. Choreografie fajtů pěkná, ale v reálu ne moc proveditelná. To mi ubralo celkový dojem z bitek a tudíž pouze 3*

Slunovrat (2008)

Duchařiny mě obecně baví. Protože to mělo dobrý konečný drive a překvapivé rozuzlení, přihrálo pro SLUNOVRAT hvězdičku navíc!

Stalo se (2008)

Stalo se, že se nic nestalo. Kanonáda nijak záživných sebevražd mě ze židle nezvedla. S odřenýma ušima 2 *