Labyrint lží (2008)

Ridley na stará kolena natočil perfektní film, který splňuje všechny atributy blockbusteru. Když prominu naplánování největšího rozuzlení až na samý konec, což u Ridleyho Scotta není novinkou. Myslím, že věrohodně zachytil tento SHIT dějící se na Blízkém Východě, kde je to hra byrokratů a hlavounů, kteří posílají své pěšáky proti sobě.

Legionář (1998)

Největší slabinou je scénář, který je strašně přímočarý a nijak bohatý. Dalo se předvídat, že VD bude leaderem slabších a utlačovaných atd ..Co jsem však nečekal, že to nebude až tak velká nuda jak jsem se z předchozích komentářů dočetl. Myšlenka tohoto počinu byla vskutku dobrá, ale někde se asi stala chyba, jinak by tento film neměl takové nízké hodnocení. Za mě je to dobrý, takže 3*

Austrálie (2008)

Austrálie je i přes svou délku dobře koukatelný film, s nádhernou krajinou. Prolíná se tam toho tolik najednou, že není čas přemýšlet, kdy to skončí :) Co bych však vytkl jsou trošku předigitalizované záběry a někdy nudné pojetí spirituálních okamžiků, takže 4*

Kanibalové (1980)

Holá realita naservírovaná na podnose krutosti a nefalšovanosti. I když tento film není z filmového hlediska nijak hodnotný, svou funkci šokovat naprostou necenzurou dokonale splnil...

Soudný den (2008)

Opravdu kardinální blbost s hroznou hudbou. Nelogické jednání hrdinů a nechutné scény s psychopatickýma pankáčema mě orpavdu nebrali. 1* dávám za masky a sexy zadek Rhony Mitry.

Lovec jelenů (1978)

Lovec jelenů je film o válce z jiného odlišného pohledu, který zcela reálně zobrazuje děsy a hrůzy, kterými si vojáci ve Vietnamu museli projít. Totální odcizení od světa a poté návrat zpět do normálního, denního života musel být hrozný. Šikovná Meryl Streep i Christopher Walken zahráli své role perfektně a samozřejmě Robert De Niro opět na jedničku s hcězdičkou! 5*

Spider-Man 2 (2004)

Nepotěší, ale ani neurazí = 3*

Černočerná tma (2000) odpad!

Vůbec netuším, čím by si tento film měl zasloužit aspoň 1*. Už dlouhou dobu jsem se nenudil jako teďˇ !!!

Ti druzí (2001)

Film, který mě bavil od začátku do konce. Napínavými scénami, hereckými výkony i dějěm, toto vše jsem doslova hltal. Totálně mě dostalo závěrečné vyluštění filmu... 5*