Černý jestřáb sestřelen (2001)

Tak povedený válečný film už sem dlouho neviděl. Krom pozvolného začátku mě nenechal téměř vydechnout a to mám hodně rád. Skvělou akci navíc bezvadně dokreslovala perfektní hudba. Trochu dost superlativů na jeden film, co?:-))

Garfield ve filmu (2004)

Začátek docela jde. Ten je poměrně v duchu Garfieldovských stripů. Ale že by Garfielda někdy popadla touha někoho zachraňovat(kromě pekáče plného lasagní před Jonem), natožpak Odieho, to by ho asi ani v nejhorší noční můře nenapadlo.

Umění boje (2000)

Tak nevim. Měl Snipes nějaký zvláštní schopnosti? Ty jeho vize mi trochu nejdou do hlavy. A závěrečná přestřelka u výtahů a lá Matrix mi taky přišla u tohoto typu filmu dost směšná. Nabo to bylo sci-fi a ká nic nepochopil? Každopádně, jestli používá OSN podobné metody, tak teda potěš...

Romeo a Julie (1996)

Dosti svérázná, ale myslím si že povedená, adaptace.

Tele Tele (2000) (pořad)

To se těžko hodnotí. Nejradši bych dal odpad! až *****. Maj velmi silný i velmi slabý chvilky.

Zlatovláska (1973) (TV film)

Některý písničky sou pěkný...

Hledání Země Nezemě (2004)

Jak řekl malý Petr po premieře Barrieho hry, bylo to milé, děkuji. Velmi milé. První polovinu filmu mě neopouštěl "nablblý" úsměv a závěrečných 20 minut, ač se mi to nestává(až tak často), sem měl lehce zamžený obraz. Johny Depp byl, jako většinou, skvělý a Kate Winsletová čím dál častěji dokazuje, že není jen krásná, ale také dobrá herečka. A malý Freddie Highmore? K tomu snad ani není co dodat. Řekl bych, že místy svým výkonem zastiňoval i Deppa.

Drsnej Shaft (2000)

Teda čekal sem, že Drsnej Shaft bude trochu drsnější film. Kdyby ho nehrál Jackson, možná bych to ani nedokoukal. Taky kvůli němu dávám ty tři hvezdičky.

Playgirls (1995)

Naprosto zbytečný film.