Šest v tom (1997) (seriál)

Dokud byl v seriálu Jeff, byl skvělý a klidně bych dal i 5*.

Lovci dinosaurů (2005)

Příběh nebyl až zas tak strašný (ikdyž s původní Bradburyho povídkou se to srovnat nedá, jenže ta by vydala asi tak na 20 minut maximálně), ale to provedení? Škoda slov. Myslím, že kdyby se filmu chopil nějaký schopnější tým, výsledek mohl vypadat o dost lépe.

Past (1996)

Poměrně slušný debut.

Mnichov (2005)

Opět se potvrdilo, že Spielberg je tak trochu režisérský zázrak. Za velmi krátkou dobu natočit dobrý, ikdyž ne zcela originální film, to dnes umí malokdo. Pokud nepočítám nezávislé filmeře. Ale mezi nimi a Spielbergem je ten rozdíl, že jejich filmy nemají vštšinou šanci stát se hitem.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Pravda, sem tam byl film lehce infantilní a vadilo mi, že po závěrečné bitvě nebyla nikde ani kapička krve (nemluvě o Aslanově obětování), ale na druhou stranu to bylo poměrně dobře a přesně zpracováno a efekty byly vskutku efektní. Tak nevím, proč nedat 4*. Ale pokud chtějí autoři z této série udělat hit, měli by si uvědomit, že dnešní děti jsou přeci jen zvyklé na trochu té krve (a to nejen z filmů)a měli by trochu přitvrdit.

Lovec žraloků (2001)

To byl tak skvělý a napínavý film, až sem z toho usnul:)

Cabin Fever (2002)

Jeden z těch filmů, co vypadají jako totální kravina a nakonec si člověk není jiszt, jestli to není naopak film genialní(na rozdíl od ostatních novodobých horrorů). Jediné, co mi vadilo, že sem se nedozvěděl víc o té nákaze. Že by ve druhém dílu?

Mutant (1995)

Hvězdně obsazená ptákovina:)