JAG (1995) (seriál)

Mezi podobnými seriály mi přijde jako jeden z nejzajímavějších. Asi mám rád věci okolo soudu (ale Perry Mason mezi ně nepatří)

Babar (1989) (seriál)

Rád jsem na to koukal dříve. Dnes už samozřejmě ne, nemá mi to co dát. Ale má tříletá sestra se na to dívá ráda. Řekl bych, že je to vhodný seriál pro děti.

Dream Theater: Live at Budokan (2004) (koncert)

Nesouhlasím. Je mi líto, že musím potopit jeden z koncertů mé nejoblíbenější skupiny, ale toto vystoupení mi nepřijde lepší, než např. Score. Ani lepší než Scény z NY. Ani výběr písniček mě tolik neuspokojil. No lidé, řekněte si. Má tento záznam na Score ? Podle mého ne. 66%

Mamma Mia! (2008)

Nesnáším přezpívané originály. Originální skupinu ABBA mám celkem v lásce, snahu herců přezpívat to vidím na úrovni A-teen. Nebo ostatních ABBA remaků, revivalů. Nikdy se to původní verzi nemůže rovnat, ale oni se o to stejně pokusí. Upřímně řečeno mi přijde zvláštní fakt, že hlavní roli hraje Meryl Streep. Z jednoho důvodu - nevypadá na téměř 60 let, spíše na pozdních 40 až 50 let. Ale tak proč ne. Když jsem to viděl, říkal jsem si, že jeden z těch tří chlápků vypadá povědomě. No ano, Pierce se objevil, v jedné ze svých horších rolí, ale zahrál to dobře. Nebylo toho moc. Ze začátku tam ženy jen ječí a piští, typický pubertální blbák (blbý biják), příběh se do sebe snaží zakomponovávat písničky, což se mu daří. Ale strašně zazpívané, to celý dojem snižuje dalekosáhle. Není to obyčejná, hloupá romantická komedie. Ale většině mých méně náročných známých se to líbilo. Asi nezastupuji ten pravý typ publika.

Futurama (1999) (seriál)

Když jsem Futuramu viděl poprvé, viděl jsem v ní překonatele Simpsonů, ale s postupem času měním názor. Jsou nastejno, Simpsonovi "šéfují" současnosti a Futurama zase budoucnosti. Animovaný seriál už asi vždy bude vzhlížet k těmto dvoum jako vzoru.

Lovci draků (2008)

Možná za to může má obliba hry (PSX) Spyro the Dragon, ale tenhle film mi jí strašně připomínal. Grafika je naprosto nádherná, originální seriál je také dobrý (pro mě) a ještě ten Spyro ... tohle si odpad nezaslouží.

Tenkrát na Západě (1968)

Film, který dal westernu vážný a realistický nádech. Asi nejlepší, co Ennio hudebně stvořil. Byl jsem naprosto nadšen rozvláčností scén, které nespěchají, dávají si na čas. A to je pěkné.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Třetí Návrat nabízí v podstatě to samé, jako předchozí díly. Kdo má rád předchozí dva díly, bude z tohoto nadšen, komu se I a II nelíbily, tomu nemá trojka co nabídnout.