Judy (2019)

Byl bych hrozně rád, kdyby se film více věnoval dětství Judy Garland a zákulisí natáčení filmů studia MGM. Takto je to pouze smutná a docela strohá one woman show Renée Zellweger, která dostala zaslouženého Oscara za hlavní roli.

Listopadoví vrazi (2017)

Slabá teen krimi, která působí jako pilotní díl ke zrušenému seriálu.

Greyhound (2020)

Tom Hanks nafasoval další loď, ale tentokrát nebude nikomu dělat rukojmí, protože ta loď je torpédoborec. Hanks hraje opět ultra kladnou sympatickou postavu, takže svět je stále v rovnováze a život jde dál. Je mi trochu líto krátké stopáže. 30 minut navíc by určitě neuškodilo, například pro vykreslení vedlejších postav o kterých se za celý film nic nedovíte. Jak už bylo znát z traileru, triky jsou místy slabší, ale při běžném sledování to tolik neruší.

Inmate #1: The Rise of Danny Trejo (2019)

Jak už název napovídá, dokument o nejprofláklejším Mexičanovi v Hollywoodu se věnuje především jeho problematickému mládí a letech, kdy byl buď sjetej a nebo ve vězení. Velkou část věnuje také jeho vykoupení. Bohužel ale už tolik času nezbývá na tu jeho filmovou kariéru. Alespoň Machete a Heat dostanou nějaký prostor. Ale ve filmu vlastně zjistíte, že on tu práci nějak moc nehrotí, hlavně že to sype dolárky. Danny Trejo je sympaťák a nebojím se říct, že je i vlastně taková zvláštní ikona Hollywoodu.

Aquaslash (2019)

Jeden zábavný nápad natažený naštěstí jen do 71 minut. Až na posledních cca 20 minut to je nudné, trapné a špatně zahrané utrpení.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Omlouvám se za ukvapené hodnocení, ale nešlo dokoukat ani první epizodu.

Špinavá práce (1998)

Překvapivě vtipná a ulítlá komedie s nabitou hereckou sestavou (jasně, John Goodman nebo Adam Sandler tam mají jen štěky). Úplně v pohodě doporučuji pokud si chcete pustit něco nenáročného nebo třeba jako kulisu k popíjení.

The Catcher Was a Spy (2018)

Hodně nenápadný film s luxusním hereckým obsazením, který světem prosvištěl bez diváckého zájmu. Je celkem záhada, jak se podařilo sehnat takovou sestavu, obzvláště s malinkým 14 milionovým rozpočtem. Jedná se o zajímavou událost z 2. světové války, o které jsem vůbec nevěděl a lidem, kteří se o tuto část historie zajímají, by se film mohl docela líbit.

The VelociPastor (2017) odpad!

Ten film má naprosto skvělej plakát, ale bohužel je to nudná a zoufalá sračka, která neuspěje ani jako so bad, so good film..

Soumrak mrtvých (2004)

Pravděpodobně nejlepší zombie komedie. Jakožto fanda zombie subžánru a tria Wright/Pegg/Frost si jednu hvězdu přidám. Edgar Wright svým prvním významným filmem dokazuje, že miluje filmy a že je velmi schopný režisér a scénárista. Ten film je mnohem víc než jen komedie se zombíkama. Tohle už je prostě kult.