Černý úsvit (2005)

No tak ako každá Seagalovka, ktorú som videl aj táto ma úplne dostala, nechápem prečo sú Seagalove filmy skoro všetky tak nízko hodnotené, ja som hotový keď sa mi dostane do rúk nejaká jeho vec vždy sa teším kedy to konečne zapnem síce je prawda že niekedy sú jeho filmy až moc sci-fi ale ja to už nevnímam proste Seagalova tvorba je moja srdcovka vždy si na jeho veciach pekne sgustnem.

Medicopter 117 (1998) (seriál)

vzhľadom na to, že keď som mal možnosť vidieť tento seriál ja som bol malý fagan, ktorému sa páčilo a vzalo ho snáď všetko som si dovolil dať dve hviezdičky.

Tři oříšky pro Popelku (1973) odpad!

Úplne o ničom film, už mi lezie pekne na nervy každé vianoce ho nasilu tisnú do TV príde mi to trapné tento film sa mi tým úplne znechutil a ked počujem tu všeobecne známu melódiu rýchlo sa bežím schovať!!!

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Tak na tejto pecke som vyrastal výborny film ktorý si stále rád pozriem. Malí 10-roční típek si s lahkosťou podáva dvoch kriminálnikov, trošku sci-fi ale treba brať s nadhľadom je to len film:))

Odpadlík (1992) (seriál)

No naozaj odpadlík

Susedia (2006) (seriál) odpad!

Fuj!

Van Helsing (2004)

Super fantazíjna záležitosť, ktorá vás stále drží v očakávaní, že čo bude ďalej, zaujalo ma najmä výborné herecké obsadenie, ktoré famózne zvládlo svoju úlohu, počnúc Kate Beckinsale, ktorú ja úplne zbožnujem, až po hercov, ktorí mali len vedľajšie a nedôležité úlohy.

Panelák (2008) (seriál)

Pozerať sa na to dá, ale aké je to strašne strašné!

Mr. Bean (1990) (seriál)

No takže Mr. Bean strašny haluškár, neskutočný humor vždy sa na tom da parádne zasmiať, chlapík- úplny magor, ktorý pochybujem že má páru v akom žije storočí zvláda život s úplnou ľahkosťou, proste na Mr. Beanovi som vyrastal a Rowana Atkinsona si ani neviem predstaviť v inom žánri filmu ako je akcia alebo dráma atď. už som si tak zvykol na tuú jeho preslávenu postavu Mr. Beana že by mu to proste nepristalo hrať iný žáner ako komédiu!!!

Johnny English (2003)

No nedá sa poprieť že by sa na tom nedalo zopárkrát zasmiať bolo tam zopár haluzných scén, ale príde mi to ako trápny pokus o podobnú vec Mr. Beanovi, proste trápny pokus o napodobnenie skvelej veci Mr. Bean, Rowan Atkinson je super vo svojej roli a výborne vie zahrať Mr. Beana ale toto moc nevyšlo!!:(((