Expendables: Postradatelní (2010)

Zjednodušeně skvělá akce, Sly už by si měl ale dávat lehčí role, kdy nebude zas takový "borec" jak za mlada. Statham snad už bude mít nějaký bomba film. 4*

Machři (2010)

Parádní práce od Sandler a spol., nechápu hodnocení 66% ( 19.9.2010 ) když vtipnější komedii na úrovni jsme neviděl už velmi dlouho. 4*

Princ z Persie: Písky času (2010)

Výborná zábava , herci se mi tam hodili, sice ke hře to mělo trošku daleko ale jako film s herním námětem to šlo.4*

Těžká rozhodnutí (2010)

Těžké téma, navíc zde byla přítomnost dětí což je vždycky pro vývoj těžší. Nevím proč tu někdo haní výkon Frasera který mi nijak špatný nepřišel. Nakonec dopadlo vše dobře, což jsem byl rád. 4*

Tekken (2010)

Děj celkem převrácený, boje ušly ale mohly být delší, žádná sláva. 3*

Kuře s ušima (2009)

O trošku slabší než první část ale tak to už pokračování bývají. Pár řeší celkem běžné problémy vztahu , jako zažitý stereotyp hádky apod. Žádná extra část tam nebyla. 3*

Umění lhát (2009)

Super film , smál jsem se víc než jsem čekal. 3*

Hotel Rwanda (2004)

Don Cheadle je dobrý herec a ukazuje to v každém filmu. Film hodnotím průměrně, jelikož tohle se na Zemi prostě děje, dalo by se podle další a dalších podobných věcích natočit desítky filmů, když to někdo zfilmuje tak nám to přijde smutné , ano. Popravdě řečeno je mi to líto a je to asi tak jak zaznělo ve filmu, řeknu si Je to hrozné a pokračuji v jídle, asi jako každý tady. Je špatné, že OSN nezasáhne ale přece jen je to organizace která přináší mír a ne organizace která tam, kde začnou nepokoje vyšle vojáky aby tam pozabíjeli, to je úkol police a státní armády. Film nebyl jinak nějak závratný akorát tam bylo silné téma, které se mi ale nechce zbytečně hodnotit vysoce, když si zapnu televizní noviny a tam to vidím taky a neřekl bych, že televizní noviny by nebyli 81 nejlépe hodnocené, přitom jak to čtu tak se to v komentářích objevuje jen a jen kolik umřelo lidí a jak to bylo hrozné , je potřeba taky se zamyslet. 3*

Klikaři (2001)

Po dlouhé době napíši i k mému 5* hodnocení také komentář. Tento film pro mě velmi znamená , jelikož jsem ho vyděl už tolikrát, že si pamatuji každou sekundu. Za prvé herci. Tady není o čem mluvit, bezchybné obsazení, jinak to snad ani nešlo. James Nesbitt je herec kterého jediné moc neznám, pouze z pár britských sitcomů, kde jsme mu popravdě řečeno nevěnoval pozornost, tady ovšem skvěle sedl a líbil se mi. Herečku hodnotit nebudu líbila se mi ale s výkonem nevím, Lucky Break zůstává jediný film, kde jsem jí viděl hrát. Na řadu přichází ovšem největší hvězda Timothy Spall, hraje tu velmi procítěně, řekl bych celkem obtížnou roli a vypořádává se s ní výborně, tak jak bych to představoval. Dalším a posledním kterého zhodnotím je Bill Nighy, které mě asi nejvíce rozesmál, nebyl až tak hlavní postavou , v druhé polovině byl ovšem víc vidět a také to pomohlo kvalitě filmu. Teď muzika. Byla perfektní, písničky už mám tak zafixované, že si je pamatuji ať chci nebo ne. Vzdal bych hold za Sunny od Timotyho Spalla, nádherný píseň. Čili 5* tečka konec. Jen mě mrzí to modré hodnocení.

Repo Men (2010)

Hodnotím 4 * není to určitě nic o čem by se dlouho mluvilo ale rozhodně to není žádná blbost abych to hodnotil nějak záporně. Jude Law se mi libí víc a víc ale mezi moje top herce nikdy patřit nebud, přesto mi tu seděl. Nicméně Forest Whitaker podal výborný výkon ale u něj to je normální. Libil se mi soundtrack, a to velmi. 4*