Zase ona! (2010)

Normální komedie, s obyčejným od začátku jasným koncem. 2* za Kristen Bell 1* za zbytek.....

Experiment (2010)

Vlastně experiment je film, kde se strčí do klece x vlastnostmi různých lidí a čeká se co se za 14 dní stane. Co asi? 4*

Všemocný (2011)

Líbilo se mi, ale upřímně jsem čekal víc od dvojice Cooper a De Niro. Nejvíc mě naštvalo, že ten vzestup, jak se vlastně vypracoval, kupoval věci atd byl hrozně krátký, dále už tam nic nebylo jen děj pokračoval. Škoda mělo to na víc. 4*

Světová invaze (2011)

Velká škoda nízkého hodnocení, zdá se mi, že to téměř nikdo nedocenil. Jinak správný motivační film pro americké vojáky :D. 4*

Machete (2010)

Hrozně svižná akce, nemám Rodrigueze a po tomhle u mě nějak nestoupl. Nebýt těch herců tak hodnotím hůře. Není třeba na to už někdy koukat. 2*

A-Team: Poslední mise (2010)

Velmi podobné snímku Losers, i když pro mě s příjemnějším obsazením. 4*

Iron Man 2 (2010)

Řekl bych, že 1 byla o poznání lepší , i když role záporňáka v podání Mickeyho Rourka , jedničce chyběla. Ale pro mě takový průměr. 3*

Robin Hood (2010)

Výborný kousek, ať se říká o Crowovi cokoliv je to výborný herec, a žádný snímek pro něj není dost velký. 4*

Benga v záloze (2010)

Jo tak Ferrell to umí , to víme prostě všichni. Líbil se mi hrozně začátek , škoda že se v tom nepokračovalo. Časem kvalita humoru klesala, což byla škoda i když světlé chvilky tam byly. 3*