Greenberg (2010)

Stiller v pro něj velice nezvyklé roli, už dlouho jsme ho neviděl hrát vážnou roli. Nicméně film nebyl špatný měl dobré okamžiky, bohužel celkově byl velice nudný. Hlavní charakter v podstatě nevěděl co se životem a plácal se sem a tam a přesně takový byl i tento snímek plácání jedno přes druhé. 3*

Odpočítávání (2010)

Rozhodně zajímavý snímek, přišlo mi to takové málo rozpočtové, nebo jako Samuelovo film z minulého roku (původně 2008) Lakeview Terrace, který se mi také líbil. Mučení bylo celkem drsné, což jsem nečekal ale nějak mi to nevadilo. Film zaměřen na teroristy, řekl bych jeden z těch lepších. Vidět C-A Moss jednou za čas po Matrixu mi taky prospělo. :). 4* bylo to dobré, určitě stojí za shlédnutí.

More Than a Game (2008)

Nejlepší dokumentární, a v mém TOP10 žebříčku určitě nyní obsažený film. Krásně natočeno, líbilo se mi, že nebylo vše jen kolem LeBrona i když to v podstatě bylo celé o něm, bez něj by tým nebyl a tím by nebyl ani tento film. Dozvěděl jsme se o jeho spoluhráčích a co víc dozvěděl jsem se víc o něm, jak měl těžké dětství , i když musím říct , že to měla většina slavnějších afroameričanů. Jde o to chopit šanci o nic jiného, je tolik nadaných dětí, které v pubertě přestanou , jde jen o to dřít. Nebudu nikomu nic tlouct do hlavy ale podle mě je LeBron James momentálně nejlepší basketbalovým hráčem planety a jako jediný se vyrovná Jordanovi. 5* bez žádných výčitek, skvělý zážitek.!

Zelená zóna (2010)

Výborný film, nemám k tomu nic dalšího.4*

Parchanti (2010)

Špatné to nebylo co o to, sice jsem si lehce vzpomněl na Komando , jak jich tam 5 kosilo jednoho za druhým :) . Nicméně obsazení se mi líbilo velice a jsem i celkově spokojen se zážitkem, který jsem si s tímto snímkem odnesl. 4*

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Film si velmi líbil, jak píšu u všech filmů, kde se hlavní hrdinové nějakým způsobem potkávají ,tak to napíši znova. Tenhle typ filmů mám prostě rád a nemůžu ho hodnotit záporně. Skvělé osazení je tu plusové ale jsem hlavně rád Wesleyho to je prostě herec kterého můžu jakkoliv. Mrzí mě už průměrné (modré) hodnocení a doufám, že časem se tento film dostane do červených krajin. 5*

I Love You Phillip Morris (2009)

Jsem rád, že Carrey po Yes, manovi opět neopadl, a je vtipný. Bylo to zábavné , místy nechutné ale uznávám pojetí toho filmu a nějak mě to nepobuřovalo. Pěkná komedie 4* zase začíná platit, že tam kde je Carrey tak je i zábava.

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Ferrell je prostě král , kdo jeho filmy hodnotí kladně tak to ví a jeho humor chápe, kdo je hodnotí záporně tak se v tom snaží hledat jiné chyby, a jeho filmy zbytečně haní . 3*

Na tuhle nemám (2010)

Otřelý typ komedie, takhle sice povedená ale podobných se mi tu válí hromada. 3*

To byl zítra flám (2010)

Ale jo vtipný to bylo a sám jsem víc nečekal. John Cusack by sice mohl přijít s nějakou velkou peckou ale budu trpělivě vyčkávat dál. Dějově myslím, že se odehrálo přesně to , co se dalo čekat už od názvu (originálního , jak na ty české překlady chodí nepochopím). 3* ale myslím, že i přes nějaké slabší chvilky to by dobrý film.