Intimní past (2011)

Bože, to byla blbost, nechápu jak na to mohli nalákat takové obsazení. 1*

Půlnoc v Paříži (2011)

Musím přiznat, že se mi to líbilo více než Manhattan. Je pravda, že mám rád určitě barevné filmy a černobílá mě u starých filmů velmi mrzí a proto má Midnight in Paris výhodu. Nicméně zde bylo více pohledů na Paříž, jako celek, což bylo krásné. Owen nikdy nebude Woodym, ale to mu ani nevyčítám a ani mi to nevadilo, líbil se mi, stejně tak jako Woody. Prostě mě to úplně pohltilo a užil jsem si to až do konce. Příběh se mi zdál lepší, takový modernizovaný, ale u Manhattnu byl takový osobitější. Jsou to podobné filmy, ale přitom úplně jiné. 5* NEJLEPŠÍ FILM ROKU 2011

Arthur (2011)

Náhodou, proč ne? :) 4*

Blesk (2011)

97 min neúplně vystihlo tu atmosféru, jakou bych si představoval, tuším, že kniha byla o poznání lepší, tak to sice většinou bývá, ale mohlo se to prostě povést více. 3*

Blubberella (2011) odpad!

notor.69 -> neřekl bych, že mu tu někdo závidí, jelikož mnozí z nás by natočili lepší film, dále píše se Oscar a už jen to svědčí, že budeš barbar kinematografie. K filmu, no to snad ne, nechápu jak můžou být ti Němci tak zoufalí, jak může Uwe vůbec sehnat sponzory, na takové blbosti, to opravdu nepochopím, jediné co se mi od něj líbilo bylo Far Cry, značně kvůli Tilovi, takže byl můj úsudek nejspíš nepatřičný, ale zbytek jeho filmů, to je zlo.

Ondine (2009)

Celkem pěkný snímek stojící v podstatě na výkonu Farrella, ostatní herci nejsou špatní ale film by neukočírovali. Příběh byl zajímavý, chvíli jsem si myslel, že opravdu je to tak, jak mi nutili celý film, konec happyend...... začátek: Kdysi dávno ... konec: ... a žili šťastně, až do smrti. 3*

Kasandřin sen (2007)

Super herci, kvalitní scénář od Woodyho. 4*