Volání o pomoc (2007)

Řekl bych, že tohle byl naprosto dokonalý snímek. Nikdy bych nečekal, že Sandler tohle dokáže zahrát, když na konci už se trošku projevil a ujelo mu to, ale nemění to nic na tom, že tohle byly 2 hodiny, které jsem si patřičně užil. 5*

Co ty jsi za číslo? (2011)

Tak co na to říct, takové filmy, už tu byly tisíckrát, a jen jednou za čas se povede nějaký více. Tento snímek mezi ně určitě nepatří. Film láká na Annu Faris a Chrise Evanse. Annu Faris znám poměrně už dlouhou dobu, od Scary Movie (2000) a myslím, že se její herectví vůbec nezměnilo. Chris Evans je trošku větší ryba, ve filmu celkem vynikne, ale žádný výkon to není. Příběh je takové to ohrané klišé. Film neurazí ale sotva nadchne. 3*

Vpich (2011)

Myslím že si to rozhodně zaslouží 5* i když bych to normálně nedal, ale bylo to celkem silné téma, a výkon Evanse byl skvělý. Hlavní podíl na tom má ale vynikající scénář. 5*

Uzavřený případ (2011)

Jako nebylo to úplně nezajímavé, nápad byl dobrý, a od takový herců jaké tento film měl, bych čekal něco více. Nicméně na to, že film měl jen 90 minut, tak kromě konce to bylo neskutečně zdlouhavé, obzvlášť scény s Tracy Morganem. 3*

Den zrady (2011)

První polovina takové neslibné bláboly, víceméně kolem politiky ale tak základ to dát muselo. Ovšem druhá polovina byla neskutečná. Gosling for MVP. 5*

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Chápu, že tomu dá nějaká dívka resp. žena, který to prožívá 5* ano to pochopím.... ale někteří co tu píšete to je opravdu neskutečné. Ze všech těchto filmů, mi jediný nevadila dvojka, a tak jsem koukal na trojku, což byla opět sračka jako jednička. Tak jsem se dostal sem, i když jsem věděl, že ze hry o Bellu( což je nehorší postava všech dob, ale přece jen jde v tom filmu o ní ) Jacob, kterého jsem preferoval před Edwardem ( víceméně kvůli hercům, a i když to jsou modelové oba, tak přece jen nejsem 12-ti letá holka co by tekla z Pattinsona ). Ale zpět k tomu filmu, první polovina bylo totální blbost, prostě pokračování ...Ach miluji Edwarda...hm ale co Jacob toho taky miluju ale už si na něj jen občas vzpomenu, když jsem ted v 18 letech vdaná. Druhá polovina to bylo opravdu něco! Upířu tu působí jak kdyby adoptovali polovinu afrických dětí, a vlkodlaci jim je před dodávku snědli. Neskutečná blbost ... kdyby Bella umřela dal bych 2* jenže ONA se v poslední sekundě probrala a tak si to nezaslouží nic jiného než odpad!

Warrior (2011)

Ne ne ne, nebudu brát film jako celkově, film byl celkem nátlak na city, rozpadlá rodina prostě všichni viděli. Tohle hodnocení dám, za to, že to je film o boji, Hardy ( který je tu mimo jiné hlavní a každý si ho oblíbí více než Edgertona) má za 4 zápasy asi 2 nejrychlejší KO v historii jakýchkoliv fightů, kdežto Edgeton fasuje od každého co to jde, a pak náhodně vyhraje, ale dobře, ještě bych to bral. Ale finále? To snad ne ... 2 kola do něj Hardy buší jak do pytle, nehledě na to, že už by se ani nezvedl po tom svým prvním zápase. Na začátku mu říkají, ať na to ani nemyslí, že ve 30 už nebyl ani mezi TOP500. Takže mu vlastně stačilo 6 týdnů na to aby porazil veškerou zápasnickou špičku. NE a NE. 2* za Hardyho ( který se mi tu líbil, i když bych řekl, že nějak nevyčníval) a hlavně za Nolta! ... ale píšu to hned po dokoukání a pořád jsem velmi ale opravdu velmi naštvaný z toho konce. Ještě bych dodal, že film měl pro mě do poloviny ( než začali zápasy), nakročený pro krásných 5* ale prostě ta druhá polovina je neakceptovatelná. EDIT: Nechám tu i svůj předchozí komentář, který jsem opravdu psal hned po shlédnutí, nicméně po dalším shlédnutí, tohoto snímku, uznávám, že 2* si určitě nezaslouží a měním na 4*.