Hotel Paradise (2012) (pořad)

Malá sračka :D ale něco je tam vtipný :D

Expres na západ (2011) (TV film)

Ačkoliv to byla naprostá nuda, což se dalo od 90 minut, v jedné místnosti a o 2 hercích, čekat, tak nechápu hodnocení 68% (5.3.2012). 2*

Gangsteři (2010)

Bylo to hodně svižné a velmi povedené, ale na to, jaký to mělo rozpočet a obsazení, bych to čekal ještě o stupínek výš. 3*

Nebezpečná metoda (2011)

Čekal jsem to lepší. 3* A Knightley at se drží od vážný rolí dál, když tam byla, tak jsem chtěl zahodit monitor.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Nebylo to úplně ono, jak jsem si to představoval. Začátek byl celkem nudný ale bylo mi jasné, že se to rozjede , poté nastaly dobré části, ve který bych jen vytkl scény hraničící s pornem, myslím tím hlavně tu ve který byla znásilněna, to jsem opravdu vidět nepotřeboval. Ke konci to bylo už celkem jasné jak to dopadne a čekal jsme opravdu konec, nicméně další asi 20 úplně zbytečných minut, jsem se v kině jen díval na hodinky, kdy to skonči. Nebylo to špatné, ale zbytečné protahování mi to celkem znechutili ale i kdyby jsem dal jen na děj, tak bych více jak 4* neda. Takže u mě 3*.

Jeden musí z kola ven (2011)

Film byl zajímavý, nicméně se mi nelíbilo lítání z minulosti do přítomnosti a občas jsem se ztratil, ale jinak jsem spokojený. Zaujal mě výkon Marka Stronga a hlavně Colin Firtha, výborný herec, po King's Speech další vážná role ve které jsem ho viděl, a doufám, že jich bude mnohem víc. 4*

Adamova jablka (2005)

Jeden, ze nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Kombinace dramatu a komedie je zde dotáhnuta k naprosté dokonalosti, že jsem se chvílemi smál a chvílemi se mi chtělo brečet. 5*

Hory mají oči (2006)

Nebyl jsem natolik připraven, abych tu blbost vůbec dokoukal.