Zajíček bez oušek (2007)

Vidíte co může vzniknout z hereckého talentu a zkušeností z amerických filmů. Parádní komedie s výborným Schweigerem, kterého považuju určitě za nejlepšího německého herce dneška. 4*

Osudový dotek (2004)

Výborné scifi ale mám k němu hodně co vytknout. Za prvé, já bych si nechal hned tu první změnu jak byl oblíbený atd a akorát bych nezbyl toho bratra. Potom když by se to takhle všechno měnilo tak bych určitě nebežel k té schránce, když bych věděl že za chvíli vybouhne, což mi případalo jako největší blbost filmu. Nechám se ovšem strhnout většinou a dám 4* ale v žádném případě víc.

Expres (2008)

Paráda.Smutný konec, bohužel ..takový je život.5*

Navěky silný (2008)

Nešlo o ty zápasy, sám Faris, kromě toho posledního zápasu skoro nebyl v zápasech vidět. Šlo o napravení frajera na týmového hráče, o porozumění si s otcem. Pro mě parádní film 5* 8/10 ...Kia Kaha :) Nechápu jak někdo může dát od 2* dolů ;)

P.S. Miluji Tě (2007)

Butler prostě už pan herec, i když tady toho mco nenahrál. Swank nemám jí rád a po tomhle se můj názor nemění. Další frajer tady učite Morgan, ten je taky výbornej všude stejně jako Butler. Jinak film zajímavý konečný dopis troch emocionální :), potom jsme však nečekal ten konec úplně takový jaký skončil ale stejně. 4---7/10

Happy End (1967)

I když je to hrozná blbost , tak je to hrozně vtipný. Menšík je král. 7/10----4*

Lítám v tom (2009)

Nakonec každý chce žít svým snem. Ať byl Bingham (Clooney) jakkoliv spojen se svým životem, tak by se ho nakonec vzdal kvůli té pravé. Ke konci se mu sice splní sen nalítaných 10000000mil ale je to opravdu ten skutečný sen? 4* -- 7,5/10

Michael Jackson's This Is It (2009)

Náhraška fanouškům za neuskutečněné koncerty , které by podle všeho byly velkolepé. Micheal byl zdráv a pořád ve formě, ne jak nám ho naše média popisují. Líbilo se mi že tam byla celá čísla, bohužel málo věcí okolo. Kdyby se spojil všechen materiál to by teprve bylo, takhle to nemám za nic víc než náhrašku, bohužel. 3*----5/10

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Nebylo tak zas tak špatné. Prvním 3 dílům se nevyrovnalo nic, to bez pochyb. Potom 5,6 ještě šla ale tohle prostě bylo o tom aby to nebylo zase o Stifflerovi, což se mi celkem líbilo. Hodně dělané jako 1. Výsledek celkem pozitivní 3*--5.5/10

Bílá smrt (2009)

Taková vyvražďovačka, kde navíc probíhá vyšetřování. Kromě konce vás nic nepřekvapí. Jediné pozitivum Kate Beckinsale, jinak nic. 2*-3,5/10