Škola života (2009)

Výborný britský retro film. Carey Mulligan .. naivní 16-ti letá dívka co si myslela že najednou bude mít vše. Sarsgaard výborně výmluvný a schopný vše zařídit. Pěkný nenápadný film 4*

Cesta (2009)

Výrorný film, Viggo prostě senzace co víc dodat. Příběh dobrý ale film sotjí na Viggovi. 4* dal bych 5* ale ten kluk!!! ten kdyby seděl vedle mě tak už nežije, takový hlas a ještě když oni po nich střílí a Viggo se chce bránit a ten kluk křičí ne ...no tak to ne, hodně mě ten kluk štval , hodně

Planeta 51 (2009)

Pěkný nápad, že člověk je brán jak mimozešťan. Ale ! nesmál jsme se....co bych od animovaného filmu čekal. Nebýt malého Rovera bych dal 2* ale za něj dám 3*

Box (2009)

Až moc nuda na můj vkus. Marsden zahrál dobře, Diaz nemám rád a ani mě nepřekvapila. 2* za takový retro styl

Klub rváčů (1999)

"You met me in a very strange time of my life"---Stylové , k tomu supr Norton...pak aby se to lidem nelíbílo. 4* bohužel jsem se chvílemi u nudil , chvílemi i pousmál. Ovšem konec byl vyborný...jak jen padaly baráky bylo zábavné dobrý film 7.5/10

Avatar (2009)

Cameron+Worthington+3D = 5* celkem jasná záležitost

3:10 Vlak do Yumy (2007)

"And you just remember, that´s your old man walk Ben Wade to that station, when nobody else would". Čekal jsme nějakou střílečku mezi Crowem a Balem ale hned jak jsem viděl že Bale nemá nohu tak mi bylo jasný že o tom to nebude. Bale v podání farmáře, který chce být vzorem pro syny se snaží pomoct spravedlnosti odvedením Wada (Crowe) na vlak do vězení. Výborný film 5*

Bratři (2009)

Nevím jestli je to Válečný v popisu na místě ... spíše takové rodinné drama. Gyllenhaala moc nemusím ale překvapivě mi nevadil zahrál dobře. Naopak Maguira jsem tu viděl poprvé jinde než ve Spidermanovi a nějak mi tam nesedl no. Tommy (J.Gyllenhall) , bratr vycházející z vězení je zastínem svým bratrem (T. Maguire), válečným hrdinou. Maguir odjíždí do Afganistánu zajmou ho, vrátí ale už to není jako dřív ... má problémy a Tommy se zblížil s rodinou víc než se dalo čekat. 4* možná bych dal i těch pět ale Maguire mi tam holt nesedl :(

Gran Torino (2008)

Penězi nenáročný film, který ovšem vyjde lépe, než filmy s milionovými rozpočty. Clint na stará kolena dostal rozum a přesedlal z hrdina na hrdinu který má styl. Film kde si nerozumí se svými syny a trápí ho že se s nimi nikdy nepoznal vyřeší paradoxně vietnamský chlapec, který se mu přistěhoval do ulice a chtěl ukrást jeho Gran Torino. Clint se s ním sblíží více než kdysi ze syny. Proto mu pomáhá jak se dá. Krásný film takže plný počet *

Push (2009)

Čekal jsem trochu víc.... než pár odražených kulek a vymazaných pamětí. Vůbec se to nepřiblížilo lepším filmům. I přes to, že mám Chrise Evanse rád ...tak ubohé 2*