Tichá bolest (1990)

Neskutečně silné drama, jež vypovídá o komunistických praktikách 50. let stejně přesvědčivě jako dobové záznamy z inscenovaných procesů.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Velice silný vězeňský příběh s pekelnou katarzí na konci. Díky Bohu, že je situace v českých věznicích zcela jiná. Sice, kdo chce, tak uteče, ale vězeňské vzpoury zde nehrozí. Naši vězni jsou zhýčkaní a neradi by přišli o to pohodlí, kterého se jim dostává.

Já, Don Giovanni (2009)

Nesympatičtí herci, zkopírovaný Amadeus, ztráta času.

3 sezóny v pekle (2009)

Hovno leda... Pochválit lze jen výpravu a rekvizitáře.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Pořekladlo, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš, platí v tomto případě doslovně... Stejný průvodce, stejné dekorace a stejný vysílací model budí dojem pořadu podobného "Uvolněte se, prosím". Ve skutečnosti jde o odpadní komerční verzi bez hlavy a paty, bez inovačních nápadů, hlavně - s blbými a blbějšími hosty, a otravně prošpikovanou reklamami na vložky.

Krvavý diamant (2006)

Afrika je pořádně drsná. Nejhorší na tomto filmu zůstává, že popisuje skutečný stav věcí. Od bezdůvodné genocidy, přes rekrutaci dětských vojáků, až po mezinárodní zločin obchodující s nerostným bohatstvím, je vše pravda.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Nejvtipnější, obsahově nejzajímavější a proto můj nejoblíbenější seriál z dětství.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Tento seriál jsem si oblíbil hned od prvního dílu. "...prvního dílu". Musím říct, že nic tak zábavného, a přitom opravdového, jsem na obrazovce už dlouho neviděl. "...neviděl". Doporučuji všem! "...všem!".

Strings (2004) odpad!

Pane Bože, to je hovadina!!! Pět minut a dost!!! Ve chvíli, kdy jsem jen koutkem oka zahlédl tuto ubohou napodobeninu fantasy, naplno jsem ocenil imaginativní loutkovou tvorbu Karla Zemana nebo Břetislava Pojara, která má skutečnou uměleckou hodnotu.

Repo Men (2010)

...nic moc. Pár bojových sekvencí spojených dějem, který je dost rozpačitý. Místy zmatečně se proplétají dvě dějové linie, kamarádská a milostná. Ta hvězdička je za konec. Byl jsem moc rád, že to neskončilo happyendově romanticky, jak tomu předchozí děj nasvědčoval.